Svět se v pr...obrací

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Svět se v pr...obrací

Příspěvek od Hrachajdice »

Svět se v prdel obrací . Dnešní zážitek číslo 1 : Jedu na přechod, naproti mě nějakej mladej na bruslích , pouští nás auto , tak vyjedu . Bruslař se drží na svý straně,ale těsně přede mnou vjede na mou stranu a překříží mi cestu . Jako naschvál a málem na mě spadnul . Následná konverzace : já : blbečku , on: se neposer . Následně už za mýma zádama někde v dáli začal ječet na celou ulici,že jedu jako kráva . Co dodat ? snad jen to ,aby karma fungovala a někde se vymáznul, což při jeho stylu jízdy bude jistě brzy . Lidi jsou fakt psychopati a myslí si,že jim patří celá silnice . Nutno dodat,že ve městě se s tim setkávam téměř denně a hlavně u kolařů řítících se 200 km lidi nelidi, vozejk nevozejk . Mam vždycky strašnou touhu si to s nima vyříkat ,ale"hrdinové " vždycky radši zmizí , než se vůbec vzpamatuju . Tohle mě vždycky mrzí a dlouho pak o tom přemejšlim . Vždycky se snažim jet opatrně ,ale vždycky , když se něco takovýho stane, vždycky za to můžu já , oni samozřejmě nikdy .

Zážitek číslo 2 : Vzala jsem si do MHD a obchoďáku roušku. Ze včerejšího větráku mam trochu rýmu a v pondělí jdu k zubaři , kde by rýmička byla nemilá a ještě nemilejší by bylo se přeobjednávat . Nehledě na to,že dneska s rýmičkou mezi lidi a hledí na vás jako na postiženýho leprou . Byla jsem za exota a velkýho . Každej si to spojí s Kovidem ,ale nikoho nenapadne , že někdo se třeba chrání před nachlazením , aby mohl jít k doktoru jako já . Nebo má třeba onkologický onemocnění a nesmí se nakazit . Ne vždycky se to nosí kvůli tomu , co si lidi myslí . Pohledy alá " proč to nosí, když nemusí " a hysterka " všude kolem .Lidi jsou celkově netolerantní až hrůza . Ke všemu co je odlišný . Však ono stačí bejt na vozíku,že . Svět je divnej , totálně .

AnnElfwind
Příspěvky: 1
Registrován: sob 01. srp 2020 15:20:21

Re: Svět se v pr...obrací

Příspěvek od AnnElfwind »

Lidi jsou blázni. Můžeš být sebeopatrnější a stejně se najde nějakej blbec, který nehledí kolem sebe.
A ohledně těch roušek. Pokud ji člověk chce nosit a chránit se, tak ať ji nosí. Pracuju v obchodě a vídávám lidi v rouškách i když je ze zákona už nosit nemusí. No tak se chtějí chránit před případným onemocněním. Obsloužím je úplně stejně jako kdyby tu roušku neměli.
Ano, když přišli v rouškách po zkončení povinného nošení ti první, taky jsem se po nich podívala, ale po dvou třech lidech, kdy jsem si napřed myslela, že jim nedošlo, že roušku už nosit nemusí, jsem naznala, že jestli ji nosit chtějí, ať ji nosí. Jestli se v ní cítí bezpečněji, proč ne.
Nicméně, já sama za sebe jsem ráda, že už tne náhubek nosit nemusím.

Odpovědět