U zubaře opět na vítězný vlně a ledový sochy

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 187
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

U zubaře opět na vítězný vlně a ledový sochy

Příspěvek od Hrachajdice »

Konečně jsem od včerejšího odpoledne u sebe . Ještě předtim mě ale čekal zubař. Shodou okolností šla máma včera taky k zubaři, ona ráno a já v 11:30. U nás je to tak,že dva zubaři mají jednu čekárnu, máma chodí k zubařce. Říkala, že ráno dokonce lidi stáli i na chodbě mimo čekárnu , takže jsem se smířila s tim ,že tam vysedim důlek . Nevim proč, ale tentokrát jsem byla nervní jak prase , což bylo tou mou dlouhou šňůrou kazů , počítala jsem s tim,že to bude zase a to čekání až skoro do pravýho poledne bylo hrozný . Taky se mi tam nechtělo i proto, že jestli tam bejvá plná čekárna , můžu si něco odnést ,že . Ono se říká choďte na preventivky a nebojte se , ale když má třeba víc doktorů jednu čekárnu jako my , tak nějaký rozestupy to nejde a stejně mam pocit,že u doktora se nakazíte nesnáz , ale choďte tam . Zvláštní přístup . Vybavena respirátorem a se žaludkem na zvracení jsem vyrazila, radši o něco dřív . Nikdo tam nebyl , což bylo fajn, ale za chvíli přišla nějaká starší paní , byla přede mnou , takže bylo jasný, že na čas to nebude .Paní šla dovnitř a hned tam přišel zase pán . 45 minut jsem tam čekala určitě . Je to zvláštní, ale čim dýl tam čekam , tak se nějak otupim a už nejsem tak nervozní .

Chvíli před polednem jsem nastoupila , zubař mi zase pomoh z vozíku do křesla , vždycky si k němu stoupnu a držim se ho za ruce , takže už má taky praxi dokonce mě i povytáhnul nahoru , což si teda zaposiloval a oznámil mi ,že mi nenude dělat rentgen ,protože ho dělal minule . Díky rentgenu našel minule i ten kaz , tak jsem si oddechla , i když je stejně pečlivej až moc . Všechno v cajku , bez kazu, takže jsem zlomila to prokletí, hurá ! Nicméně mě neochudil o čistění zubního kamene ultrazvukem . Taky nic moc a teče červená , hlavně tam mam místo vzadu, kam když zajede , tak přestanu na chvíli slyšet, asi tam je nějakej nerv , takže tohle je "třešnička" na dortu. Hlavně mi čistil ty dolní tentokrát . Měl tam nějakou sestru na zaučení a ta mi dala blbě do pusy takovou tu vodu , takže to byl zážitek hned 2x , hubu máte plnou a jak to říct , naštěstí si toho všimnul a upravil to . Taky znova poukazoval na můj Moudrák , že kdybych chtěla .. bylo vidět, že se na nějakou řezničinu vyloženě těší , taky se jmenuje Řezníček . Zatim to nebolí, takže ok . Příští návštěva v srpnu .

Doma už jen rychle oběd a ani ne za hodinu od zubaře už jsem seděla v autě . O víkendu zase dorazim k našim , jsem zvědavá na novou kuchyň a my 3 holky , i ta psí, budeme s předstihem slavit narozeniny . Přijede aspoň brácha , ségra ne, nedávno měla Kovid , tak je ráda,že je ráda . Už se těšim . Takovou návštěvu už jsem neměla hodně dlouho .

Dneska jsem vyrazila do centra na ty ledový sochy . Ráno zase něco napadlo , tady trochu problém vůbec se dostat na zastávku , ale zvládla jsem to . Jak jsem si myslela, tak centrum oproti tomu tady ráj a slušně uklizeno. Jediný, co mě dělalo problém byly nájezdy , respektive, kde vůbec byly - přikrytý pod sněhem a párkrát jsem sjela , kde jsem si myslela,že je a nebyl ,ale ta výstava stála za to . Dneska je poslední den a pak už to má pomalu tát , tak už mě moc času nezbejvalo . Některý sochy už sice byly jetý, tak už tam budou stát tejden ,ale většina ještě držela tvar . Jsem ráda,že jsem to stačila a vlastně nebejt tý kuchyně , tak tu vůbec nejsem a asi bych to ani už neviděla . Všechno zlý je pro něco dobrý. Bylo to fakt krásný a klobouk dolů. Tady na ukázku pár fotek .
ryb.jpg
ryb.jpg (67.54 KiB) Zobrazeno 1145 x
snek.jpg
snek.jpg (59.81 KiB) Zobrazeno 1145 x
lab.jpg
lab.jpg (58.36 KiB) Zobrazeno 1145 x
Mirijam

Re: U zubaře opět na vítězný vlně a ledový sochy

Příspěvek od Mirijam »

To je super skvělá ledová nádhera! :)
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 187
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Re: U zubaře opět na vítězný vlně a ledový sochy

Příspěvek od Hrachajdice »

To teda , u nás je to každej rok a letos to bylo překvapení - nikdo s tím nepočítal, že něco bude a najednou to tam vyrostlo .Je o to velkej zájem .
Odpovědět