První letošní trhy a všechno je v rovnováze

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: První letošní trhy a všechno je v rovnováze

První letošní trhy a všechno je v rovnováze

od Hrachajdice » pon 11. říj 2021 11:00:46

Hned první den, jsem vyrazila na první letošní trhy na náměstí - Havelský. Konečně nějaký jsou a doufám, že vydrží až do Vánoc. Ještě by měli bejt Martinský. Tohle bylo ještě takový menší na rozehřátí a hlavně jídlo. To mě nevadilo protože jsem měla zálusk na zelenou placku, kterou miluju. Jenže to furt nějak neotvírali a byla zima, tak jsem ještě jela pro časopis do obchodu. Myslela jsem si, že připravují ještě zelí nebo tak, tak jsem jim dala čas. Ani pak ji tam neměli a prej zejtra. První den hned po otevření a nemají nic. Pamatuji si, že jí často nemají, ale, že takhle hned.

Tak jsem si spravila chuť a koupila jsem si obracečku s obličejem-tyhle dřevěné věci se mi líbí, tak pro radost. . Jenže tam u toho nikdo nebyl, tak jsem se ptala nějaký, co tam prodávala naproti, kde se to platí, taky nevěděla a ani tam nebyla cena, tak si řekla 25,-i když myslím, že to stálo asi víc. Tak mu tam ty peníze nechala a možná to mám i se slevou nakonec.

Jinak tenhle víkend skončilo DTM a navzdory pochybnostem jsem se dívala na celou sezónu. Nejdřív to bylo i na český televizi a pak to bez důvodu přestali dávat, tak jsem to sledovala na YouTube. Nakonec to tak špatný zase nebylo. Vyloženě jsem teda nikomu nefandila, ale poznala jsem dost nových jezdců, i jednoho, kterýho nemusím. Ale hlavně René Rast oznámil, že se příští rok vrací do DTM, takže favorita rozhodně budu mít a těším se na starý dobrý časy. Už jsem ho označila v příspěvku na Instagramu jakože jsem ráda a budu mu zase fandit a olajkoval mi to. Já jsem stálá a taky ty nový mladý jezdci jsou divný některý to chování a tak, stará škola je nejlepší.

Byla jsem volit, máme tam schody, ale táta mě vytáhnul. Jsem ráda, že tentokrát to za to stálo. Sice jsem nedala hlas vítězi, ale hlavně, že bude nová vláda, doma jsme nadšení a je fajn, že se to povedlo. Jen ten prezident, aby to nezdržoval. Což asi bude, celý je to jen komedie. A je to nedůstojný.

Prostě skoro po roce trhy, René opět v DTM, nová vláda. Začíná bejt všechno zase v rovnováze.

A mě se ty naše trhy prostě strašně líbí
Screenshot_20211011_102536.jpg
Screenshot_20211011_102536.jpg (398.91 KiB) Zobrazeno 165 x

Nahoru