Jdeme na to znova- znovu oživení 5.4.2021

Odeslat odpověď

Smajlíci
:D :) ;) :( :o :shock: :? 8-) :lol: :x :P :oops: :cry: :evil: :twisted: :roll: :!: :?: :idea: :arrow: :| :mrgreen: :geek: :ugeek:

BBCode je zapnutý
[img] je zapnutý
[flash] je vypnutý
[url] je zapnuté
Smajlíci jsou zapnutí

Přehled tématu
   

Rozšířit náhled Přehled tématu: Jdeme na to znova- znovu oživení 5.4.2021

Jdeme na to znova- znovu oživení 5.4.2021

od Hrachajdice » pon 05. dub 2021 11:41:15

Tak jsem tu zase :D . Moc dlouho mi to nevydrželo . Na estránkách se mi počítá kolik mam procent paměti a nějak nevim, co bude dál,až bude plná , jako jestli budu pak muset platit nebo tak . Prostě mi přijde,že tam jsem limitovaná , tak jsem se vrátila .

Nebudu už znova opisovat , co jsem psala na svých předešlých stránkách , koneckonců, kdo jste tam chodil, tak víte , o čem jsem psala a moc nových článků za tu dobu stejně nebylo . Podíl na tom nemá jen to,že se tam cejtim limitovaná, tak jsem šetřila článkama a fotkama ,ale i to, že jsem od února pořád u našich a nějak moc není o čem psát , když se nic neděje .

Jinak Velikonoce , moje oblíbený svátky hodně v poklidu .Synovec tu byl už ve čtvrtek , tak mě vyšupal , dostala jsem nádhernýho čokoládovýho zajíčka , vim ,že je z jedný celkem dost drahý čokoládovny , tak si ho zatím šetřim . Bára taky dostala mírně pomlázkou , takže máme splněno . Pořád jíme , trochu se nudíme a hlavně už to vypadá nadějně s těma okresama , takže bych už konečně mohla odjet .

Takže vás tu opět vítám .
sez.jpg
sez.jpg (45.57 KiB) Zobrazeno 1105 x
sezna.jpg
sezna.jpg (58.14 KiB) Zobrazeno 1105 x

Nahoru