Mistři ligy a místo pro auto

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra

Mistři ligy a místo pro auto

Příspěvek od Hrachajdice »

A je to , jsme mistři Fortuna ligy a ještě s předstihem . Jak je asi známo , tohle jsem nikdy moc neprožívala ty tituly a že jich jsem za těch 10 let taky několik zažila . Obecně jsem v ukazování emocí a hlavně v těch pozitivních úplně zamknutá, neumim to a nechci je ukazovat . Párkrát už jsem takhle byla přímo na stadionu , když se rozhodovalo jestli titul bude nebo nebude . A když byl , následovalo - řvaní, lítající kelímky s pivem , u nás u vozíčkářů se z toho začli hejbat i ty, který se nehejbají , smrad z pyra a tisíce lidí, který se snažili dostat na hřiště , takže i vy jste dostali pár kopanců , případně před vás lidi i padali , nevim, co je euforie a co už chování zvířat . Ale totální peklo bylo, když vás začali plácat po zádech cizí lidi . Noční můra , narušení mýho osobního prostoru , tohle ne , prosim .

Ale celkově jsem to měla vždycky nastavený tak ,že se to zbytečně prožívá . Když jdeme do hloubky , tak co se vlastně změní ? Nic . Je to akorát ve většině případů možnost se pořádně ožrat a nejvíc slaví ti, který si do míče nikdy nekopli , což víme , kam tim asi mířim . Ty 3 moje neoblíbený fyzio grácie na našich místech a zlitej pan Divnej musí bejt "zážitek " i když si ho nedovedu představit někde se odvázat , v tomhle je něco jako já . A nějaká hrdost ? Nikdy jsem nebyla najednou strašně hrdá, že jsem z ČR , když někdo vyhraje medaili . Takový to , že mam bejt ráda i za toho sportovce . Proč ? Já jí přece nevyhrála . Nevim , asi to mam nastaveno nějak jinak . A když se vratim k fotbalu , tak když někde dáte najevo ,že je to váš klub ,následujou nadávky a víc jak půlka ČR nás nenávidí .

Každopádně , v neděli je poslední zápas s Baníkem , už je všechno jistý a já to mam taky jistý . Na Baník nikdy , i když tam propuknou už oslavy v plný síle . Předpokládam , že na vozíčkářích bude teď nabito a ozvou se ti , který tam nikdy nebyli , že to těm lidem není trapný . Ale tak je to u všech - když se daří, tak lidi si najednou vzpomenou ,že jim vlastně taky fandí a chtějí bejt u toho . Fanoušci úspěchu Smutný a hodně . Furt se mluví o nás věrných ,ale v realitě je úplně jedno , jestli tam chodíte 10 let nebo měsíc , nemáte zvláštní zacházení , jen to,že je podporujete dlouho máte v hlavě .

Každopádně až se pan Divnej ozve , napíšu mu ,že tam nechci a protože nejspíš jen blázen tam teď nechce , napíšu mu ,že to moc neprožívam , což je pravda . Jediný , co jsem asi prožívala byl ten můj první titul , bylo to ze začátku , všechno nový , lákavý . Pan Dokonalej , držení se za ruce , pusy na pusy , hráči, co jsou dneska už legendama , o 10 let mladší .. Po zápase sice asi bude oslava ještě na náměstí nebo v pivovaru , ale tohle je sebevražda , která mě neláká . Však ono se to zase zklidní .Ale jsem ráda a přeju jim to , je fajn uzavřít 10 let tam titulem .

Jinak v neděli jsem našla je schránce dopis ohledně parkovacích míst . Na tý schůzce jsem nebyla , protože jsem to brala tak , že auto stejně nemam a máma mě sem jezdí mě vyzvedávat . Dopis obsahoval na čem se dohodli , parkovací karty a vyhrazená místa , plus nějakej formulář k vyplnění . A hlavně, že ty karty tady rozdávali v pátek, což jsem tu nebyla . Pro mě nic, řekla jsem si a včera telefon a paní z toho odboru. Tak jsem jí vysvětlila,že auto nemam , že pro mě jen zajíždí a že to víceméně považuju za zbytečný to místo mít. Řekla mi ,že i tak bych ho měla mít , že policajti to tam budou chodit kontrolovat ( o čemž v tom dopise nebyla ani zmínka ) a kdo nebude mít kartu , tak pokuta a že nárok na parkovací místo má každej byt . Takže na to půjdou asi ve velkým a chtějí ty místa, kde parkujou lidi z ostaních paneláků pro nás zachovat . Nechci vidět ty reakce až tohle bude v praxi , to bude asi velká vlna nevole . Na druhou stranu to známe , ze začátku přísnost a pak se v tom poleví a lidi si to tam stejně budou dávat i pod hrozbou pokuty .Nicméně , jsem se domluvila na příští středě , nebo domluvila, paní mě moc na výběr nedala , je to nějakej odbor sociálních věcí , kde jsem v životě nebyla a prej jsou tam 3 schody , jak jinak . Takže tam sama ani nemůžu a beru si k doprovodu mámu . Jsem zvědavá , hlavně na to,že mi tu kartu asi nedají hned a budu tam muset ještě jednou .
Odpovědět