Chci řvát

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra

Chci řvát

Příspěvek od Hrachajdice »

Jo, fakt chci a pořádně .A na koho ? No přece na všechny asi i na sebe samou , že mě to dohnalo do bodu ,kdy tohle musim vůbec řešit . Já , která nikdy nejde s davem , já , která mam svoje vlastní melancholický myšlení , kterýmu naprostá většina vůbec nerozumí . Já, která od vypuknutí pandemie byla jako jedna z mála naprosto v klidu , zatímco ostatní vyšilovali a kupovali mouku a hajzláky do zásoby . Asi je ve mě kus psychopata ,ale dokážu bejt ve vypjatých situacích naprosto v klidu .

Teda většinou, samozřejmě , že občas se začnu kymácet a ztrácim půdu pod nohama . Nutno dodat,že je to jen určitej čas , pak už jsem zase pevná . Teď se sice ještě nekymácim , ale cejtim ,že to není ono . Totálně mě leze na nervy ta válka mezi očkovanýma a nenaočkovanýma . Přijde mi to jako za války - jen árijci jsou jediný správný a zbytek má zhynout , ale co je to správný ? Nic ! Každá strana má svou pravdu a tý se bude držet ,ale vyřešilo to někdy něco ? Nikdy , vždy jeden musí ustoupit nebo změnit myšlení, což sakra bolí a nikdo to nechce udělat jako první . To fakt je nás tak málo, kdo to dokážeme vidět úplně z jinýho úhlu ? Kdo dokážeme se v tý štvanici zastavit a v hlavě si to přebrat , abysme zjistili, co se vlastně děje ? Proč každej jde jen dopředu a nedá si pauzu ? Krok dozadu naopak pomůže si všechno srovnat , ale to se v dnešní společnosti nedělá . Jen rychle, hlavně všechno rychle a nezaostávat .

Co se s lidma děje nechápu , hlavně mít na všechno názor a říct ho pěkně nahlas . Někdy je lepší držet hubu, ale to společnost neumí , to asi jen my psychopati . Vůbec nechápu, co se v mozcích lidí děje . Lidi jsou jako papiňák a jen vybouchnout , kdejaká kravina lidi rozhodí . Jasně , chápu , že mít posraný Vánoce nechce nikdo a kor 2 roky po sobě , ale tohle je fakt zatmění . Ono stačí dát v dobrý víře do skupiny pro milovníky Vánoc , že u nás už otevřeli trh . Co jsem tímhle udělala jsem si nepředstavovala ani v těch nejdivočejších snech . Začali padat komentáře, že by na ně měli poslat kontrolu a že já tím příspěvkem vlastně udávám stánkaře . WTF ? Co jim je ? Závist ,že u nás je trh a u nich ne ? Jako bejt jinde , tak jim to taky přeju . Vsadim se,že spousta z nich by to s gustem i udalo, jsme Češi , to nám jde . Není to u nich, tak co by to měli mít jinde,že . Jde jen o blbej trh a kolik negace . Navíc i tam je to na hraně a může zejtra klidně hned skončit , což by si všichni z jiných koutů ČR asi přáli . Bylo mi úplně zle a tu skupinu jsem opustila . Asi se máme stydět,že ho máme . Vtipný bylo ,že všichni tam byli rozteklý blahem z mých fotek ozdobených trhů , když ještě nezačali a teď , když jsou , tak jsme ta největší špína a já ještě větší, když tam jedu . Oni by tam taky šli, kdyby ho měli .

Ne , fakt cokoliv má někdo druhej jinýho, už je to strašně špatně , závist , hádky , urážky . Byla bych pro pro několika týdenní lockdown . Lidi by si přestali závidět i to, že má jiný hovno než měl druhej a hlavně by jim vychladly hlavy , což je to , co nejvíc potřebujeme všichni . Kašlat na to, co kdo má nebo ne , nesledovat zprávy a diskuze . Já s tímhle problém nemam , většina se ale přímo v diskuzích vyžívá . Jenže takhle to nikdy neskončí .Už jsem zase prostě ten mimozemšťan ,kterej přitetěl na zemi a jen nechápavě kouká .
Odpovědět