U kuří nožky a už drandim s chodítkem

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra

U kuří nožky a už drandim s chodítkem

Příspěvek od Hrachajdice »

Včera jsem byla na výletě v Chotěšově, což je u nás na Plzeňsku , je tam takovej zvláštní srub, uprostřed řeky , kterej nemá žádnou cestu jak se tam dostat , je na mostním pilíři a poslední dobou je to často žádanej turistickej cíl . My jsme se teda o tom dozvěděli až loni,že tam něco takovýho vůbec je . Mají ho bourat - mimochodem s tim byl často v televizi můj vychovatel z prvního intru , kterej je teď místostarosta města , tak se tam ještě podívat , dokud tam ještě je . Chtějí tam postavit most a místním se zase nelíbí ty davy lidí . Když jsme tam byli my , tak ani noha . Krásnej klid a jen jeden rybář , ale věřim,že když je pak volno nebo hezky,že tam ty turisti pak chodí . Přece jen lidi obecně si zvykli chodit víc na výlety do přírody . Vzali jsme i Báru a cestou jsme potkali pařez s kamínkama , takže jsem je konečně našla ! Měli se vyměnit za jinej ,ale já u sebe žádnej neměla , tak jsem je tam nechala pro někoho jinýho .Je vtipný , že v Chotěšově je klášter , sice je to už spíš rozpadlá ruina ,ale všechny stejně zajímá jen ta "kuří nožka " Takže je fajn,že jsme se na to stačili podívat .

Odpoledne mi přišlo chodítko , už takovej podobnej typ mam u sebe, takže vim co a jak . Nový budu mít u sebe a to starý u našich , takže budu mít víc pohybu. Umim chodit sice o berlích ,ale s chodítkem jsem jistější . K večeru jsme si ugrilovali buřty , když byly ty čarodějnice, ale nějak nás to extra nebere , spíš,že se člověk nají . Za jeden den toho bylo celkem dost přiznam se, že jsem padla do postele úplně zbitá . Dneska prší, tak je fajn,že aspoň včera to počasí nějak vydrželo .Přece jen jít několik kilometrů v dešti k tomu srubu by asi nebylo nic moc .

Tak tohle teď frčí
domek.jpg
domek.jpg (94.79 KiB) Zobrazeno 335 x
Můj velkej kamínkovej objev
kam.jpg
kam.jpg (127.66 KiB) Zobrazeno 335 x
Testovací jízda novýho chodítka
chod.jpg
chod.jpg (82.65 KiB) Zobrazeno 335 x
Odpovědět