Závěrečné odpočítávání

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Závěrečné odpočítávání

Příspěvek od Hrachajdice »

Už se všechno vrací do pořádku . Už jsem konečně u sebe jsem měla a chtěla napsat , ale nevyšlo to . Bohužel až od pondělí místo neděle ,ale táta jede do města , tak mě ke mě vezme místo neděle. Neudělalo mi to moc radost, už jen proto , že na víkend zase jedu k našim, takže o každej den míň,tím hůř . Nakonec jakože si to tim posledním dnem, kdy jsou zavřený okresy nebudeme kazit, když jsme to vydrželi tak dlouho. Bude to asi sice hrozný u mě ve smyslu nedýchatelna a tak, ale už budu spát jinde a fakt spát celou noc a ne jako u našich, kde každou noc štěkají psi sousedů . Mam za to , že se stejně budu probouzet během noci , jak už jsem zvyklá . .Ale už se tam úplně vidim .

Že se všechno vrací do starých kolejí napovídá i to, že se ozval pan Divnej, což mě zklamalo,že tam furt je . Jakože mu chybíme, blablabla , takový ty obvyklý PR kecy , měl z toho jeden odstavec . Psal, že se pokusí vyjednat zase nějaký slevový kupony na příští sezonu . Takže to nic nebude, zatím co takhle něco slíbil na víc , tak nikdy nic nebylo, vždycky to vyšumělo . Jinak jsem v tý soutěži o vajíčko nevyhrála , jak jsem si myslela , tak nemají smysl pro humor a originalitu , no nic. Takže jsme se od pana Divnýho nic konkrétního nedozvěděli . Tušim,že chystají něco, co se nám asi líbit nebude , vždycky předem vytahne dary . Taky se omlouval za dlouhej email a že děkuje, že jsme dočetli až do konce . Což mě rozesmálo . Jinak už si neříká PR manažer , ale ředitel komunikace , takže to zní jakože je někdo . Teda pro někoho to tak znít může - mimo mě .

O víkendu byla Formule E. Rast byl v sobotu na začátku 20 a dojel 6, což je neuvěřitelný . Tak jsem mu napsala na Instáč komentář , teď se nějak rozjel a lajkuje mi pravidelně , tak jsem na vrcholu blaha . Napsala jsem jakože super a že se omlouvam, ale musim psát česky - "ty jsi kurevsky dobrej " . Jsem fakt nadšená , ale nadšená asi nebude cenzura Instáče , která hlídá doslova každý písmeno , natož slovo nevhodný, ale mě to za to stálo a klidně , ať mě zase zabanujou . Což už se asi stalo , neb moje komentáře i u jiných profilů, co komentuju nejsou vidět . Druhej závod nedojel , takže jsem přispěchala s povzbudivým komentem ,ale jaksi tam vůbec není . Škoda .

Taky jsem dostala nabídku z jedný fb český fanouškovský stránky jednoho jezdce z moto gp . Často tam dávam příspěvky , tak se mi tam majitel stránky ozval , že zjistil,že jsem na vozejku a že by mi rád poslal figurku toho jezdce , co vyrábí . Tak jsem mu poděkovala , ale napsala jsem, že jsem fanoušek hlavně Rossiho , takže by figurka měla připadnout spíš nějakýmu většímu fandovi než já , tak odepsal,že záleží na mě . Jako je to milý , ale neměla bych z toho tu správnou radost , když jsem jaksi fanouškovsky odjinud a taky v tom hrál určitě roli i můj vozejk . Nemam tohle moc ráda něco dostávat z lítosti nebo jak to nazvat jen proto , že jsem na vozejku .

Tak se mějte , přeju úspěsnej start do novýho a konečně víc rozvolněnýho tejdne .
mag.jpg
mag.jpg (96.89 KiB) Zobrazeno 207 x
Odpovědět