Depka, slzy a Glock už nebude

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra

Depka, slzy a Glock už nebude

Příspěvek od Hrachajdice »

Ach jo , dnešní den je fakt divnej . Od rána prší a jakoby to určovalo tu mou náladu . Ráno jsem v Kauflandu někde ztratila zaplacenej rohlík ,asi jsem měla špatně zavázanej pytlík . Jak mam roušku , tak nevidim pod sebe ,ale čert ven těch pár korun za něj . Pak jsem psala sem o tátovi a nějak to začalo , důvod k přemejšlení , u mě konec . Asi jsem měla napsat něco odlehčenýho . Pak jsem se koukala na jeden díl pořadu Klíč, šlo tam o organizaci, kde plný přání nemocným lidem . Zaujal mě příběh chlapečka , kterej se setkal s Valentinem Rossim a dojal mě příběh s koněm, kdy klient bohužel zemřel . Původně chtěl splnit něco jinýho,ale jeho stav se rychle zhoršil a tak si přál pro rodinu koně . Přivedli mu ho až k oknu , ještě ho viděl a pak zemřel . Krásný , jak myslel na druhý . Normálně mi začaly kapat slzy. O několik hodin později jsem se dozvěděla ,že při dopravní nehodě zemřel pejsek , stalo se to u nás za Plzní . Řidič zabil jeho páníčka a zlatej retrívr bojoval o život, prej hodně trpěl a nakonec nepřežil . Záběry dávali v regionální tv , to už jsem řvala regulérně . Takovej krásnej pejsek . Už toho bylo moc za jeden den , bylo mi zle a myslela jsem na Báru .

Den na prd . Pak jsem se podívala na instagram v neděli jsem označila Glocka a přišlo mi divný,že na to nereaguje . Pod tím hastagem se mi objevila jiná stránka než jeho a na jeho nebylo nic . Moc se na instagramu nevyznam a tak jsem hledala , co to může bejt . Našla jsem,že jsem dostala takzvanej Shadowban , což jsem v životě neslyšela . Jde o to ,že často dávám ten samej hashtag a co jako ? Stejnej hashtag jsem dala za 2 měsíce jen 4 x a oni to vyhodnotí jako špatně ? Vůbec jsem netušila,že za tohle může bejt postih. Takže mam po Glockovi , něco , co mě tam bavilo nejvíc a bylo fajn,že na mě reaguje . Nesleduje mě , takže konec . Dočetla jsem se , že to snad obnovit ani nejde , takže "super ". Kdybych to věděla, tak tím šetřím . Zkusim si dát chvíli pauzu . Hashtagy vadí , když instagram je na nich postavenej ? Já myslela,že o to tam jde a má se hastagovat kde to jde . Pochopila jsem to tak , že když mě lajknou cizí, tak mě tim vlastně paradoxně ubližujou . Fakt mě to naštvalo . Taky prej vadí, když se dávají často fotky , je třeba fotka denně už moc ? Já myslela ,že to nevadí . Na fb taky není limit . Další rada je, změnit profil na soukromej , to si myslim nemůžu , když chci abych mohla hastagovat ty, co mě nesledujou. To jsem se zase někam přidala . Den jako víno .

Tady je odkaz na ten Klíč , "koník " je fakt silnej příběh
https://www.ceskatelevize.cz/porady/109 ... 221700020/
Odpovědět