2 minutová návštěva a překvapení od Tima Glocka

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Kontaktovat uživatele:

2 minutová návštěva a překvapení od Tima Glocka

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak nám nasněžilo . Zatim to ještě jde , nebo takhle , přijet sem z víkendu jsem musela i kdyby napadlo 2 metry . V pondělí nám měli přijít na odečty a tepla . Většinou chodí jak mají,ale jednou už se stalo, že přijít měli a jaksi vůbec nedorazili , takže celej barák čekal zbytečně , tak nezbejvalo než doufat . Taky nezbejvalo než doufat ,že ten človek zazvoní na někoho jinýho než na mě . Domovní i venkovní zvonek je totiž hrozně hlasitej , k tomu přičtěte , že se extrémně lekam a jdu do křečí . Dokonce mam schválně venku špatně čitelný i jméno právě pro takový případy , aby zazvonili jinam . A hádejte jak to dopadlo - jo na mě !! proč ? takže zase jsem se lekla tak , že jsem si málem překousla jazyk. Já nevim . Asi je to tim,že ten zvonek je nahoře a lidi se nechtějí ohejbat . Jsem jak magnet . Tak jsem je pustila . Do toho vyšla sousedka z prvního bytu a že prej by mohli začít u ní , takže super . Za to zvonící trauma a za to,že jsem je pustila by měli začít u mě . Nicméně jsem byla jako 3. Některý začínají odshora a to jsem pak mezi posledníma . Nakonec se ukázalo,že to byla mladá slečna . Ze začátku chodili jiný lidi a teď už posílají vyloženě děti a dokonce i holky, i když holka byla poprvé . Asi jestli to nenabízí jako brigády studentům , protože tihle tam určitě nepracujou . Evidentně studenti . Soused nikoho evidentně nečekal a tak trvalo než jí otevřel . U mě se slečna divila,že už stojim u dveří . Tak jsem jí řekla, že to já jí pouštěla , takže vim , že už je na cestě . Tak si zapsala čísla , já něco podepsala a zase šla . Nikdy nevim co to znamená . Už se mi stalo ,že na základě odečtů mi za pár týdnů přišli aniž by mě cokoliv předem řekli nebo zavolali vyměnit měřáky , takže ani tohle nemusí bejt konečná ,ale snad jo . Je to vždycky akce Z tohleto , všichni doma a běda když ne , nakonec je z toho asi tak 2 minutová návštěva . Co je ctí, tak vždycky ale chodí včas to zase jo .

Začínam nějak víc žít na Instagramu . Včera mi napadlo poprvé vyzkoušet Hashtag , protože tam je to asi hlavní komunikační prostředek . Napadlo mě dát logo DTM , napsat anglicky, že mi kluci chybí a označit je na tý fotce ty jezdce, který sleduju , takže skoro všechny . Když nic jinýho, tak moje první Hashtagy . Nic jsem si od toho neslibovala ,ale dneska ráno koukam lajk od Tima Glocka . Timo Glock je bejvalej jezdec formule 1 a DTM , takže mě to potěšilo a napsala jsem mu , že děkuju . Nečekala jsem žádnou odezvu , když takových fotek dávají fanoušci tisíce , tak proč by si toho někdo z nich měl všimnout zrovna tý mojí ,ale evidentně na to koukají, kdo je označí . Když už to tak je, bylo by fajn , kdyby zareagovali nějak i další . Přece jen všichni si sledujou svoje profily navzájem , ale i kdyby ne , i ta jedna reakce od někoho , kdo je přímo jezdec DTM je fajn , takový to,že o vás ví .
Odpovědět