Výlet do Sušice

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra

Výlet do Sušice

Příspěvek od Hrachajdice »

Dneska jsem se vydala na výlet do Sušice , původně jsem měla jet na automoto sraz, kde vystavujeme naše auto , ale táta řek, že je to tam na prd a fakt podle fotek cca. 8 aut a lidi žádný , tak jsme jeli s mámou jinam . Už od nasednutí do auta , ale bylo jasný, že to asi nebude nic moc , neb mě začalo křupat za krkem . Zasvěčení vědí, že mam velký problémy s krční páteří a leckdy je mi z toho tak zle, že kolabuju , ale doma jsem zůstávat nechtěla, byť to křupání při jakýmkoliv otočení hlavy bylo nechutný a dělalo se mi zle i z toho. Plán byl jít do cukrárny a dostat se na náměstí a nábřeží. Celá Sušice se ale do centra opravuje , takže dostat se tam bylo o nervy, navíc s vozíkem po rozkopaných ulicích , "slast ", ale do cukrárny jsme se dostali . Měla schody, ale naštěstí jeden stolek měli dole pod nima . Měli fakt vynikající zákusky i obsluhu . Ovšem mě se začalo přitěžovat od krku , křupání sice ustalo , díky bohu , ale ta bolest se mi postupně sunula níž . Začalo to krční páteří , až se mi to vrazilo do lopatky a následně do konečků prstů , naštěstí mi ale nijak hodně zle nebylo . Pak jsme ještě vyrazili na nábřeží , protože tam se mi hrozně líbí a chtěla jsem tam, i kdybych se tam měla doplazit .,Ale fotku mam, jak vidíte dole. Štve mě, že si to vybralo zrovna dneska , protože jinak by to byl moc pěknej výlet , takhle jsem nemohla otáčet pořádně hlavou a pořád jsem myslela na to, ať se mi neudělá zle . Nicméně tohle neovlivním , mam to chronický už od 17 let , kdy tim jak mam obrnou stažený svaly to bolí a taky mam skoliózu a tak . Život na vozejku si vybírá svou daň a mam už od nácti prakticky bolesti jako důchodce. Není to žádná sranda , tělo dostává zabrat .

Jinak jsem se dozvěděla, že ani přístě nemůžeme na fotbal , i když pro ostatní fanoušky už se to otvírá , takže jsem zkontaktovala jednoho , kdo se tam taky o to s klubem přel s tim , že bysme měli asi přitvrdit , protože na koronu se můžou vymlouvat furt. Dokonce už i máma řekla,že jejich vysvětlení je směšný a nemělo by se to tak nechat a když to řekne už i ona to je co říct . Takže jsem mu napsala ,že jestli třeba zná někoho jinýho s podobným názorem jako máme my, ať mu dá vědět , že bysme pak něco mohli vymyslet , zatím neodepsal , všichni jsou to srabi a pana Divnýho si naprosto nesmyslně předchází . Nicméně lepší než nedělat nic , fakt potřebujeme ukázat , že i my se umíme ozvat , otázka je , jestli v tom zase nezůstanu sama , což asi jo .

Tenhle článek bude za srpen poslední, tak užijte poslední prázdninové dny a zase se uvidíme v měsíci září .
Přílohy
FB_IMG_1598707319404.jpg
FB_IMG_1598707319404.jpg (129.19 KiB) Zobrazeno 674 x
Odpovědět