Jdeme na to znova- znovu oživení 5.4.2021

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra

Jdeme na to znova- znovu oživení 5.4.2021

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak jsem tu zase :D . Moc dlouho mi to nevydrželo . Na estránkách se mi počítá kolik mam procent paměti a nějak nevim, co bude dál,až bude plná , jako jestli budu pak muset platit nebo tak . Prostě mi přijde,že tam jsem limitovaná , tak jsem se vrátila .

Nebudu už znova opisovat , co jsem psala na svých předešlých stránkách , koneckonců, kdo jste tam chodil, tak víte , o čem jsem psala a moc nových článků za tu dobu stejně nebylo . Podíl na tom nemá jen to,že se tam cejtim limitovaná, tak jsem šetřila článkama a fotkama ,ale i to, že jsem od února pořád u našich a nějak moc není o čem psát , když se nic neděje .

Jinak Velikonoce , moje oblíbený svátky hodně v poklidu .Synovec tu byl už ve čtvrtek , tak mě vyšupal , dostala jsem nádhernýho čokoládovýho zajíčka , vim ,že je z jedný celkem dost drahý čokoládovny , tak si ho zatím šetřim . Bára taky dostala mírně pomlázkou , takže máme splněno . Pořád jíme , trochu se nudíme a hlavně už to vypadá nadějně s těma okresama , takže bych už konečně mohla odjet .

Takže vás tu opět vítám .
sez.jpg
sez.jpg (45.57 KiB) Zobrazeno 1105 x
sezna.jpg
sezna.jpg (58.14 KiB) Zobrazeno 1105 x
Odpovědět