Novej električák se sexy technikem

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Novej električák se sexy technikem

Příspěvek od Hrachajdice »

Dnes 29.7. 2021 mi konečně přivezli můj novej električák , teda novej.. jak už jsem psala je repasovanej . Je k užívání u našich, aby se ten první nemusel převážet sem a tam . Proto mě překvapilo, když máma volala,že se předání uskuteční u mě . O to víc ,že máma má vždycky potíže električák dostat do auta - je těžkej a bojí se,že jí spadne . Tak ráno přijela ke mě i s mýma penězma na zaplacení .

Technik přijel , nakonec jsem si na něj ani nesedla , myslim na vozejk a ne na toho technika , i když bych se nějakýmu rajtování nebránila :lol: :twisted: , byl velmi atraktivní . Což v posledních letech je pořád a u všech firem , co jsem kdy měla . Mladý , sexy pánové , až mam někdy cukání občas ten vozejk porouchat :lol: . Fakt , technik od vozejku - vždy zaručená pastva pro oči . Pak přišel ke mě do bytu , já zaplatila hotově , podepsala smlouvu a řekl mi,že kdyby něco,že se nam ozvat , to by mi nemusel říkat 2 krát :D . Nakonec i vozejk nám pomohl naložit do auta, takže mámě odpadla starost. Upřímně , je to i příjemnější než z toho dělat obřad . Jako to dělají u ofiko vozejků , přednáška , co s nim dělat a co ne . Teda hlavně co ne . Kvůli pojišťovně , která by nejradši chtěla , abyste na vozejku radši nejezdili vůbec a jen se na něj koukali . Tenhle je můj a když budu chtít , můžu si s nim dělat cokoliv a upravovat podle libosti .

Cena 27 tisíc a půl . I s novýma bateriema, takže sen po tom, jaký ceny znam já . Pro srovnání novej električák mě stál 138 tisíc , takže obrovskej rozdíl . Ještě teda mi přijde pošťou nabíječka, ale už je na cestě . Překvapilo mě , jak mi sednul , na to,že jsem si ho předem ani nevyzkoušela , akorát potřebuju vejš stupačky, ale to půjde . Jinak mi sedne až neuvěřitelně . Tak mi nesednou ani ty vozíky originální a to mě předem měří . Takže super , vizuálně taky dobrý , vše jsem čekala mnohem horší i vzhledem k tý ceně . Vždycky jsem si pod slovem repas , představovala něco strašnýho , polorozpadlýho , ale asi to tak nebude u všeho . Jasně , není už na pohled takovej jako ten můj originální první , ale velmi dobrej , dokonce jezdí i o dost rychlejc , takže je i víc vytuněnej . Spokojenost .

hur.jpg
hur.jpg (148.78 KiB) Zobrazeno 202 x

Odpovědět