Zázračná cukrárna a s Bárou do neznáma

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 376
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Zázračná cukrárna a s Bárou do neznáma

Příspěvek od Hrachajdice »

Výlet ač je jen do cukrárny nikdy není špatnej a co teprve když je ta cukrárna tak úžasná a pozor, zcela bezbariérová , což je v okolí úplnej zázrak . Po těch zkušenostech jsem tomu ani nevěřila . Budova sama má dva schody , ale dá se to objet zadem a tam ani schůdek natož kopec . Musim teda říct,že to není klasická cukrárna , ale školní , takže tam obsluhujou studenti v rámci praxe . Který byli velmi příjemný . Je jen trochu škoda,že mají otevřeno jen přes tejden ( a to ještě jen do 14:30 ) a ne o víkendu , takže když přijedu k našim , jedinej volnej termín je pro mě v pátek , což už tam nemají moc zákusků , ale nevadí .

Otevřeli to před 3 měsícema , takže úplně nový a bylo vidět, že tam lidi chodí, ono taky ty ceny jsou oproti normálním cukrárnám hodně lidový , když to vyrábí studenti , v tom městě je ještě jedna cukrárna , ale myslim,že tahle s přehledem jim vyfoukla zákazníky ve všem a to i v prostředí , nehledě ,že ty druhý mají schody . Já jsem si to užila , dostala jsem se tam i s vozíkem a měli tam i vozíčkářský wc , což je úplnej zázrak . Budova je navíc přestavěná a šlo to udělat bez bariér . Myslim si,že to je spíš o těch lidech a o snaze a ne říct,že to nejde . Takže super a splnil se mi sen o nějaký cukrárně bez barier , byť je to od nás cca. 10 kilometrů . Určitě jsem tam nebyla naposled . I když je trochu smutný mít bez bariér z těch desítek v okolí pouze dvě .

No a v sobotu taky takovej mini výlet na procházku s Bárou , jinam než kam chodíme pořád , takže to bylo taky fajn se kouknout , kde to neznáme . Mě nejvíc uchvátil les , už jsem v žádným hodně dlouho nebyla , miluju lesy teď na jaře , všechno se zelená a úžasně voní .

Moc příjemné místo
dort.jpg
dort.jpg (40.04 KiB) Zobrazeno 440 x
Nerozlučná dvojka
pes.jpg
pes.jpg (34.53 KiB) Zobrazeno 440 x

Odpovědět