Vyšehrad 7.5 . 2022

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Vyšehrad 7.5 . 2022

Příspěvek od Hrachajdice »

Konečně jsem se dočkala , po tom loňským neúspěchu to konečně vyšlo . Vyrazila jsem s rodičena a nakonec jen s neteří , měl jet synovec ,ale bojí se holubů , tak měla jet ségra místo něj , ale neměla čas , tak nás jelo jen torzo oproti původním předpokladům . Cesta úplně v pohodě , jen už si nedokážu představit,že jsem takovou dálku dávala v době studií 2 krát v týdnu . Dneska už mi to přijde neuvěřitelný .

Sluníčko, ani teplo ani zima, ideál . Parkovali jsme u Kongresáku a došli jsme pěšky , překvapily mě ty davy ,ale asi jsou tam pořád . Nově je tam při cestě wc pro vozíčkáře a hned vedle Jedličkárny , což si prosadili asi oni . Nebo to patří pod ně . Je to potřeba protože tam nic pro vozíčkáře není . Je to sice placený ,ale já to měla zadarmo i se pán omlouval ,že na wc je malinkej práh , kterej se ale dal v pohodě přejet , čisto , paráda . Další plus týhle oblasti , prošli jsme to celý a je jasný,že na mě dejchnul závan minulosti a mam fotky , kde je intr vidět , ve druháku jsme měli z pokoje výhled přímo na hradby , tak jsem i poznala , co byly " moje " okna . Sice to ještě moc nekvetlo ,ale bylo to super . Ono se to možná nezdá, ale je tam spousta míst kam jít . Prošli jsme si Slavín a na jídle jsme byli v tý slavný restauraci , kde tenkrát načapali Prymulu . Měli tam takový dva hezký pány číšníky a ty nevěděli kam dřív skočit ,plno . Myslim,že češi tam chodí asi právě proto, co se tam dělo , negativní reklama je taky reklama a každej se tam fotil, i my . Kupodivu to tam neměli ani moc drahý a strašně dobrý .

Ve škole, se zrovna konal nějakej integrační festival , hrála tam muzika atd . docela mě to tam lákalo , ale táta tam za živýho boha nechtěl, škoda,možná bych tam potkala nějaký vychovatele.

Bylo to prima , užila jsem si to a i neteř vypadala spokojeně , klídek .. škoda,že ta Praha je z ruky ,ale domluvili jsme se,že bysme třeba zase někdy do Prahy jeli i třeba se ségrou když jí to teď nevyšlo , je spousta míst co neznáme . Bylo fajn si ty starý znamý místa zase oživit .Je zajímavý, že když tam člověk je v reálným čase nějak to nedovede ocenit , že je to tak hezký prostředí . Bere to normálně , ale když má několik let pauzu a vrátí se , tak to vidí úplně jinak .
hr.jpg
hr.jpg (110.99 KiB) Zobrazeno 122 x

Odpovědět