Narozeninová spokojenost , zubní vrtačky konečně na startu a sladká výhra

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Narozeninová spokojenost , zubní vrtačky konečně na startu a sladká výhra

Příspěvek od Hrachajdice »

Nakonec jsem si pobyt u sebe musela o několik dní prodloužit , neb kuchyni nedodělali ani napodruhé a to přijdou ještě v pondělí ,takže ani tentokrát jsem nepřijela do nový kuchyně , byť se to pomalu rýsuje, velmi pomalu .

Dneska jsme měli oslavu a návštěvu, tak to bylo super , s Bárou jsme se museli zvěčnit , když to máme ve stejnej den a každá jsme měli svůj dort . I když na fotce je to obráceně . Dostala jsem knížku Šikmý kostel , takže mám co číst . Do knihovny se mi za tohodle stavu , kdy aspoň u nás jsou pravidla tak složitý pro výpůjčky ,že to spíš odrazuje zatím vůbec nechce . Spíš se děšim , že už se to asi nikdy neupraví, natož,že to někdy půjde si půjčovat jako tomu bylo dřív . Taky jsem dostala dort z ručníků , což mě velmi potěšilo . Takže tak , za 3 dny mi bude 34 ,ale bilancovat nebudu , Báře budou 2 roky , takže má nejlepší léta . Samozřejmě i ona dostala od všech dárky . Zítra zase odjíždim k sobě a doufam,že už přístě bude kuchyně hotová .

A příští víkend už bude konečně první závod Formule E , první závod musel bejt odloženej , tak se těšim a jsem zvědavá, jaká bude moje premiéra . Podle instagramu a videí už tam všichni odjeli už teď , takže se snad zubní vrtačky konečně pojedou . Akorát to bude v Saudský Arábii a noční závod , takže časovej posun , přiznam se,že jsem to ještě nestudovala v kolik to bude u nás ,ale doufam ,že ve snesitelnej čas . René, Robin a několik dálších z DTM . Skoro jako za starých dobrých časů .

Taky jsem vyhrála s soutěži s Milkou polštářek , z čehož jsem nadšená , psali,že ho pošlou až někdy v dubnu,ale mám ho . Jde o to poslat účtenku s jakýmkoliv produktem od Milky . Psali,že každej den losujou 50 účtenek , takže to by v tom byl čert . Jako blázen jsem poslední 2 tejdny furt kupovala Milky a pečlivě nahrávala účty. Přiznám se, že už jsem přestávala věřit , ale povedlo se. Sice až na popátý ,ale mám ho , hurá . Takže to mě taky potěšilo a je fajn se na něco těšit . Takže celkem vzato všechno je teď nějak fajn.
naro.jpg
naro.jpg (139.45 KiB) Zobrazeno 384 x
mir.jpg
mir.jpg (285.98 KiB) Zobrazeno 384 x

Odpovědět