KONEC BLOGU - JDU JINAM

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 202
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

KONEC BLOGU - JDU JINAM

Příspěvek od Hrachajdice »

Už o tom přemýšlim delší dobu . Počet spamerů se tady strašně rozmnožil a já i když neustále něco měnim , tak evidentně to nepomáhá . Není normální tu mít najednou 71 nových uživatelů , když dřív tady byly asi tak 4 , to samý když mam počet zobrazení článku přes tisíc , kravina . Nebaví mě furt mazat a pořád něco měnit v administraci . Už je to jen web spamerů a je to prostě otravný . Stejně jsem tu měla aktivní blog jen já .Už na to nemam .Je mi to líto,ale nejde to .

Tak jsem se rozhodla odejít , vrátila jsem se zpátky na estránky , přece jen už jsem tam od minule něco měla . Teď tam doplňuju ještě články, co jsem napsala tady , když už jsou napsaný ,ale od března bych tam ráda začala naostro. Budu ráda , pokud mě budete sledovat tam . Děkuju všem tady za pozornost a adminovi za to , že mě tady tim provázel , i když nejsem z hlediska nastavení tady moc chytrá .

Jsem tady a budu ráda, když mě budete následovat :
https://hrachajdice.estranky.cz

admin
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 23. črc 2020 18:12:41

Re: KONEC BLOGU - JDU JINAM

Příspěvek od admin »

Dobrý den,

tak určitě to tady není "web spamerů", neb žádné spamerské příspěvky zde nejsou.
To, že se spameři (spíše jejich roboti) pokoušejí zaregistrovat, je věc jiná. Pokud je ponechána blogerem-adminem automatická registrace, pak se tomu nelze divit. Přitom lze velmi snadno nastavit registrace schvalované pouze blogerem-adminem (bod 1).

A pokud si někdo rozhodí nastavení, pak je tady popsán podrobný návod vč. obrázků, jak to nastavit zpět, správně.

Jinak od nyní všechny nové blogy budou mít v základu nastavení takové, aby registrace schvaloval bloger-admin, a také aby se zamezilo těmto robotickým pokusům o registraci, namísto reCaptcha, otázkou (ostatně pro stávající blogy je to popsáno zde, bod 2).

A ještě ohledně návštěvnosti: na 1blog.cz je dělána reklama, proto tu návštěvnost je.

Admin

Odpovědět