Improvizovaná kuchyň , bez "dovolený , Rast do chomoutu a slunce, nesviť

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Improvizovaná kuchyň , bez "dovolený , Rast do chomoutu a slunce, nesviť

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak jsem zase doma na víkend u našich . Tentokrát je pracovní , i kdxž teda já pomáhat nemůžu, i kdybych chtěla . Malovali jsme totiž kuchyň. Takže jsme vybavení přesunuli do obýváku a na stole máme mikrovlnku , kávovar a všude možně hrnce a tak . Lednička zůstala v kuchyni ,ale uprostřed místnosti , takže jí musíme obcházet . Všude takový provizorium a včera jsme si donesli oběd z restaurace, protože vařit nebylo na čem . A proč takový manévry ? V úterý nám přivezou novou kuchyňskou linku , měníme po 17 letech . Měli jsme jí mít už před Vánoci , ale nějak se to zdrželo . Dokonce se s náma nějakou dobu vůbec nebavili, což budilo dojem,že prachy a kuchyň už neuvidíme , ale snad to dopadne .

Kdyby se neozvali, měla jsem v plánu příští tejden zůstat u našich , v pondělí jdu k zubaři, tak aby mě nemuseli vozit sem a tam . Tak jsem si všechno hezky vyhodila co by z jídla nevydrželo jakože tam nebudu a hle, včera telefon,že přijedou v úterý . Už předem jsem počítala s tim,že tady až tu budou nebudu , bylo by to nepraktický - těžko někde projedu a tak , bude tu bordel , tak se holt musim odpoledne po zubaři zase vrátit . Jen doufam,že mezitím nebude uzavření krajů , nechci malovat čerta na zeď ,ale už teď je to vedle . Bydlim v jiným kraji a nemam tam trvalý bydliště , takže bych musela zůstat nedobrovolně u našich , což se mi ani trochu nechce a vůbec neberu uzavřený krajů jako něco prospěšnýho , obzvlášť ne , když ta možnost reálně hrozí i tomu vašemu a je to fakt nedomyšlený hlavně pro nás, který máme trvalý bydliště jinde , já teda mam kde zůstat, ale jiný se nedostanou ani domů ? Hlavně,že říkali, že Praha se nikdy neuzavře a ostatní musí .

Jinak včera večer zavládlo vzrušení ohledně Reného Rasta , že už nebude jezdit v DTM . Já nevim, ale četla jsem to už loni, takže mě to nepřekvapilo , nicméně šílelo to i na instagramu . Na druhou stranu nikdo nebyl schopnej dát info, kde to čet , jen,že to čet ,ale pravda to asi bude . Jediná já jsem v tom našem fb fanklubu napsala,že půjdu tam, kam on , dokonce budu sledovat formuli E, což už je co říct . Nicméně jsem sama pátrala po zdroji a nic jsem nenašla , někdo něco řek a šíří se to jako lavina . Nicméně jsem našla novej článek k formule E , kde použil slovo snoubenka , předtím jí říkal přítelkyně , takže bude u Rastů veselka . Tak má 4 letýho syna s ní , tak logický vyústění .Zajímavý,že nad tim se nikdo nepozastaví , holt rozdíl mezi muži a ženami . Ale já mu to přeju , přijde mi jako milej kluk . Holt někdo dává přednost vyšilování nad tim, jestli formule nebo auto než tomu,že se mu změní stav . Jen doufam , že ho to nezpomalí nebo nedej bože se na závody vyprdne úplně , ještě má pár let čas a byla by to škoda . Ale bude to hezkej ženich , není to ošklivej chlap .

Takže tak , už aby bylo pondělí odpoledne a já měla po zubaři. Kde si stejně myslim,že mě bude vrtat jako už každou návštěvu v poslední době . Už abych seděla v klidu u sebe . V Plzni nečekaně udělali sochy z ledu, tak v úterý se tam zajedu podívat, teda pokud nenapadne půl metru sněhu nebo se to mezitím neroztaje , což když tak koukam teď z okna , kde už několik hodin svítí sluníčko se klidně stát může . Uvidíme .

Odpovědět