Tak trochu rozpačitě nám to začíná

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 259
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Tak trochu rozpačitě nám to začíná

Příspěvek od Hrachajdice »

Už mam za sebou první ostrou jízdu novýho vozíku , vyrazili jsme na zmrzlinu a v pohodě jsem ujela 10 kilometrů . Je vidět, že baterie je fakt nová . Nicméně , mam docela problém s kolama, respektive s gumama , hrozně kloužou . Začalo to už při vyndání z auta , prakticky to jelo samo dolů , což hrozilo pádem . Co je horší, tak stačí i menší kopeček a jede to dolů samovolně a nedá se to ovládat , takže průser a je to i nebezpečný . Hrozně dlouho trvá než se to zastaví .Ten můj první zastaví prakticky na místě . Takže tohle se musí pořešit , protože je to na rozbití pusy. Další mínus je rychlost , ta nejnižší jede hrozně rychle , takže se s tim nedá prakticky nikam najet pomalu . Mít ho v místnosti , tak se mlatim ode zdi ke zdi . Další věc je ta , že to jede pořád stejně , má to několik rychlostí , ale "jinak" rychle to jede až na poslední stupeň, přitom by se to mělo postupně zvedat . Hrozně rychle a nic mezi tim . A pásy to nemá , takže můžu klidně vypadnout .

Sice už mam s električákem zkušenosti 13 let ,ale tohle je i na mě moc . I já se někde potřebuju vytočit nižší rychlostí Je jasně vidět,že předchozí majitelé si to taky dělali podle svýho , tohle by ofiko jinak nemohlo jezdit a už by to patřilo do skútrů . Takže chtě nechtě, musim jiný gumy a jestli to půjde , tak požádat známýho elektrikáře , aby něco udělal s tou rychlostí . Nevim, kdo to měl přede mnou ,ale to už byl sebevrah. Takže snad to půjde upravit podle mých potřeb a díky bohu ,že máme k tomuhle volnou ruku .

Taky jsem na facebooku našla někoho , koho jsem hledala už roky . Už jsem o ní psala , intr v Praze a že už se několik let snažim jí najít . Našla jsem jí a ani nevim jak , vim,že měla německý příjmení a přehlasovaný o . Zkoušela jsem to s nim , bez něj nic a najednou jsem jí našla . Tak je možný ,že si mezitím ten profil udělala , přece jen to nezkoušim každej měsíc , jinak si to nedovedu vysvětlit . Měla tam svou fotku , takže jasně ona . Bydlela na pokoji naproti našemu, každej den k nám chodila na telku a jednou jsme se domluvili a ona spala u mě . Dávali jsme si navzájem dárky k narozeninám a tak . Dokonce jsem jí přivedla k severskýmu metalu , což jsem kdysi okrajově poslouchala a ona to dle fotky poslouchá dodnes . Troufam si říct ,že jsme se navzájem měli dost rádi a kamarádění s ní bylo fajn .

Takže, když jsem jí konečně našla, zkusila jsem jí napsat zprávu , čekala jsem,že se třeba hned neozve . Napsala jsem jí , že už je to sice dávno ,ale,že jsme spolu byli tam a tam na intru toho roku . Že bydlela naproti nám a že k nám chodila každej den . V hloubi duše jsem čekala,že si rozpomene , já na ní teda nikdy nezapomněla . Pak přišla studená sprcha - psala,že se omlouvá,ale,že si mě nepamatuje a dokonce mi vykala ! To mě úplně dostalo . Tak jsem se snažila se jí co nejvíc připomenout ,ale už jsem se cejtila fakt blbě a cejtila,že to asi nedopadne . Taky jak se jí připomenout , nepatřim k lidem, co by nějak vyčnívali , byli tam jména, co se řekli a znala je celá škola , což já nikdy nebyla a ani jsem po tom nijak netoužila . Zajímavý bylo ,že sama přišla na to,že jsme se často dívali na horory, jo , ty jsem si nosila z domova na DVD , takže něco jí to řeklo . Bohužel po mým potvrzení,už přestala komunikovat úplně a od tý doby nic .

Jasně, je to dávno a to ,že si mě nepamatuje , i když já jí jo , na to má právo . Ale ty horory jí prozradili , že asi ví.. nevim, třeba se jí tam to období nelíbilo a je ráda,že na to zapomněla nebo už nestojí o mě , ale mě by bylo milejší, kdyby to aspoň přiznala a ne,že najednou přestane komunikovat . Nebudu lhát , mrzí mě to a hodně . O to víc,že jsem jí na sociálních sítích hledala fakt roky . Jasně , nepředstavovala jsem si ,že mě hned pozná a dá si mě do přátel, aby už jsme se neztratil nebo, že by hned začala vzpomínat, co jsme tenkrát zažili, ale tohle jsem taky nečekala . Myslim,že jsme spolu zažili dost a vzájemně jsme si rozuměli , myslim,že dost na to , aby zapomněla . A s nějakou hádkou nebo tak jsme se taky nerozešli . Byla to má nejlepší kamarádka tam . Cejtim se fakt blbě. Někdy je lepší se do ničeho nehnat a někdy to tak je,že to jeden vnímá asi jinak než druhej . Ale když už jsem měla vítězství nadosah, jednám spontálně a na neúspěch se v tu chvíli moc nemyslí . Na druhou stranu, kdybych to nechala bejt a nekontaktovala bych jí , zase by mě užíralo to "co kdyby " a asi stejně bych to nevydržela a stejně bych se jí ozvala .

Každopádně , kontaktovat jí už nebudu. Je zvláštní jak se to podobá tomu , co jsem zažila nedávno na fotbale , jak se ke mě hlásila paní z chatu . Vlastně to bylo úplně to samý, ale naopak . Já z toho nebyla moc nadšená . Celý to bylo podobně rozpačitý , i když já hned věděla o koho asi jde . A asi je taky rozdíl , když si s někým píšete přes net akorát tak o víkendu a osobně se neznáte a je rozdíl , když jste s někym rok , intenzivně od neděle do pátku , týden za týdnem . Nicméně toužebně nalezený intr kamarádce to nezazlívám , ono mi taky nic jinýho ani nezbejvá .

Do toho volala ségra,že jí náhle zemřela tchýně . Tchán se znova oženil , takže spíš něco jako nevlastní a vim,že si s ní dobře rozuměla . My jí viděli - párkrát . Taková silnější , veselá paní , přes 60 let. Přesně se neví, co se stalo , prej poslední dobou hodně zhubla a manžel jí našel. Bohužel už bylo pozdě . Sice jsme se s ní moc nestýkali ,ale se ségrou si hodně rozumněli a často o ní mluvila. Takže přece jenom jí člověk znal , tak nás to taky celkem vzalo . No , srpen teda moc dobře nezačal na všech frontách , ale snad se to vybere .

Duo B plus P na cestách a ani v sprnu zahálet nebude .
pro.jpg
pro.jpg (115.88 KiB) Zobrazeno 163 x

Odpovědět