Šimone, ozvi se! aneb je to tu zase?

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Šimone, ozvi se! aneb je to tu zase?

Příspěvek od Hrachajdice »

Před 14 dny jsem jako obvykle psala mýmu nejlepšímu kamarádovi ještě že střední školy. Kdo to je si můžete připomenout tady:
blog/post75.html?hilit=%C5%A0imon#p75

Píšu mu fakt tak jednou nebo 2 X za rok. Naživo se už netsýkáme. Je to už 13 let, ale stále jsme spolu v kontaktu. Stačí mi vědět, že žije a nepotřebuji vědět, co měl dneska k obědu a rozhodně se mu nepletu do života. Vždycky odepsal, naposledy před rokem, že se mu daří ok a že se oženil. Je to už 14 dní, co jsem mu psala a stále nic. Neříkám, že musí odepsat hned, navíc když to asi nečeká, ale každým dnem je mi hůř a hůř.

Jasně, není to jeho povinnost mi odpovědět, ale je to už divný. Možná už má jinýho maila, ale tenhle mi zpátky nepřišel, takže mu funguje. Psala jsem mu jako vždycky a že ho pozdravuje učitelka se kterou si píšu, tak jsem mu to vyřídila. Vím, že dělá vychovatele v družině, ale pro tenhle školní rok už tam napsanej nebyl, což asi neodpovídá tomu, že nemá čas napsat pár vět. Já potřebuju vědět, že je v pořádku a teprve pak se uklidnim .Jinej kontakt na něj nemám a nikdy nebyl příznivcem sociálních sítí.

Napadlo mě i to, že když je ženatej, že začala úřadovat jeho paní, což mě děsí. Obzvláště když se osobně nestýkáme a jeden mail za rok ve stylu Jak se vede? Snad ublížit ani nemůže. Děsím se toho, že historie se opakuje - jako s panem Dokonalým, i když tam to bylo trochu jinak. Prostě mi nejde na rozum, že by třeba někdo zakazovat se s někým bavit a nota bene, někdo, kdo ještě ani nebyl zatímco vy už jste se znali už dávno.

Ale aby to nebylo jen na holkách. Tak pánové po svatbě se taky mění a často i oni jsou ty, pro který jste najednou nedůležití, protože "vy ženatý nejste a nic o tom nevíte" .

Nechci ztratit i jeho už jen proto, že jsme byli fakt jako bratr a sestra a nic víc. Vzpomínám, jak jsem nedávno tý učitelce psala, že nám to vydrželo se Šimonen i na dálku tak dlouho a jak jsem na to pyšná. Možná už to tak není.

Šimone, prosím. ozvi se klidně naposledy, ale jo. Přiznej se proč už to nejde. Nedovol, aby se mezi nás někdo postavil, nebo aby si se kvůli ní tak změnil. Nedovol to. Už se mi to jednou stalo, tak nedovol, ať se mi to stane znova. Vydrželi jsme tak dlouho a já nechci ztratit i tebe, prosím. Upřímně, si myslím, že důvod se nikdy nedozvím a myslím, že mi zbydou jen oči pro pláč. Už zase. Zase nebudu vědět, co jsem udělala špatně. Cejtim, že je to tu zase.

Odpovědět