Loučení s PC dědečkem, jízda s Jéňou a 11 let ve svým

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Loučení s PC dědečkem, jízda s Jéňou a 11 let ve svým

Příspěvek od Hrachajdice »

Konečně mi přišla taška Toffifee, na jaře byla akce za 4 balení a kódy taška dle vlastního výběru . Posílala jsem je snad ani ne tejden od vyhlášení akce a už mi tam psali , že se omlouvají ,ale pro velkej zájem musí naskladnit další tašky ,ale,že do srpna budou . Do srpna .. trochu se sekli ,ale hlavně,že přišla , upřímně, už jsem s tim ani nepočítala . Ale potěšila mě a hlavně to,že je fakt pevná a ne nic ,že se hned protrhne . Je hodně kvalitní.

Mám problém s PC u mě v bytě , už teda delší dobu . Ten počítač už mam neuvěřitelných 12 let snad a přiznam se,že se o něj moc nestaram , jako opravy , čištění atd . Na tohle vydržel ještě neuvěřitelně moc . Tak už jsem si řekla,že nic opravovat nebudu a necham si ho na dožití . Před pár měsíci začaly jít blbě hodiny a datum v počítači , tak jsem to vždycky nařídila a jelo se dál. Teď už mi nejdou ani některý weby , že prej mi vypršel certifikát . Novej si obstarávat nebudu a koupit si novej komp, stolní už nechci, stačí noťas . Je fajn,že tohle mě aspoň donutí , už si pořídit něco jinýho . Nejde o peníze ,ale o internet. Jsem v tomhle analfabet a nechtělo se mi do novýho kvůli tomu jak "přendat" internet , koho kontaktovat atd . Ptala jsem se bráchy a ten říkal,že to stačí jen přendat kabely ,že už to v sobě ty nový PC něco mají . Nerozumim tomu, ale moc tomu nevěřim , že to nechce nic přeinstalovat nebo tak . Na druhou stranu , dneska jsou ty počítače už vymakanější , ale jak to znam , tak nějakej zádrhel jistě přijde . Na druhou stranu , jestli jsem tam dlouho otálela s koupí novýho kvůli netu a půjde to samo , měla bych si sypat popel na hlavu . Každopádně se se svým PC "dědou " budu muset brzy rozloučit .

Včera jsem jela na nákup a jela jsem s Jéňou , tak to tak bejvá už 11let se potkáváme naprosto nahodile . Byla jsem ráda a ještě radši , že jsem měla respirátor , přece jen nevidí tolik, co se mnou jeho přítomnost dělá . On si ho taky nasadil , i když nemusel a to kvůli mě . Přemejšlela jsem ,že bych nosila v penězence emailovou adresu a kdybych ho někdy potkala a já se pochlapila , že bych mu jí dala s tim, že jestli chce,že se může ozvat , jenže jsem nic neměla a upřímně, bych na to asi stejně koule neměla . Jéňa zase super - jak se mi líbí, tichej, milej , k nakousnutí . Je škoda,že to bylo ráno a ještě tma, tak jsem na něj dopředu neviděla - vlastně oba se na sebe vždycky tak potajmu díváme . Vždycky při výstupu přemýšlim , co mu říct navíc ,ale vždy jen ze mě vyjde "měj se " a od odpoví "ty taky " . Já chci udělat něco víc ,ale nejde to a on je nejspíš stejně nesmělej . Vždycky sním,že za mnou něco třeba někdy zavolá ,ale to asi patří jen do amerických filmů . Měli jsme na to 11 let a nic . Navíc mi vždycky přijde ,že spolucestující se divně koukají,že si tykáme ,ale to se mi asi jen zdá . Je to krásný, ale zároveň smutný , že se to nikam nepohne .Nicméně je pozoruhodný,že se tak dlouho pořád setkáváme.

Mimochodem dnes -7.10. je to 11 let, co jsem se přistěhovala k sobě do bytu , takže menší duševní oslava. Vlastně , i ten Jéňa byl takovej nějakej dárek a skoro na den přesně - on byl jeden z prvních, kdo mě tam autobusem vůbec vez, takže to mám spojený i s ním .
sto.jpg
sto.jpg (57.76 KiB) Zobrazeno 106 x

Odpovědět