Jak mě máma neskutečně vytočila a jde všechno šejdrem

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 297
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Jak mě máma neskutečně vytočila a jde všechno šejdrem

Příspěvek od Hrachajdice »

Takovej tejden na prd dalo by se říct. Zaprvé se mi v noci blbě spí a jsem celá nějaká rozhozená a hlavně mám konečně novej notebook. Jak jsem psala, tak stolní mě už odchází. Nakonec jsme to koupili u místního PC odborníka. Já tomu nerozumím a tak tohle bylo lepší než někde v Datartu, kde se k vám všichni seběhnou a vy ani nevíte co říkají. Mě bylo jedno, co to bude a tak jsem si řekla jen cenu. Kupovalo se to u nás, já byla u sebe. Stejně bych tam nebyla nic platná. Mám značku HP nikdy jsem ji neměla a stálo to 16 tisíc.

Tak ok, máma dneska přijela a že to zkusíme připojit k netu. My! Prej, že stačí zapojit kabel, na mou otázku jakej máma nevěděla. Tak jsme zkoušeli všechny kabely z routeru. Nic. Samozřejmě, nám nikdy nic nejde napoprvé. Pak jsme našli ethernetovej kabel, kterej tam měl patřit. Nic, ale když se zapnul starej pc, tak to šlo. Vždycky jsem tam měla problém s WiFi, blbý připojení a chlapcům od netu to dělalo velkej problém. Tak jsem řekla, že holt to zatím budu řešit takhle, že zapnu oba. Jenže moje milá maminka, ta pc odbornice začala rochat v routeru a to tak, že už nešel net ani v tom starým pc a i router po čase přestal fungovat.

Já myslela, že mě omejou. Měla jsem úplně rudo před očima. Tak nasraná jsem snad nikdy nebyla. Jasně, mít zapnutý dva je blbost, ale aspoň to fungovalo nějak. A máma, že to spraví, následně mi řekla, že mam zavolat ty svoje lidi, co mě dělali připojení. Tak ona mi to rozbije a starej se. Několikrát jsem ji říkala, že když to nejde, ať to nechá. Je u nás tichá domácnost, pohádali jsme se a nemluvím a ní, tak jako dneska mě ještě nevytočila snad nikdy. Takže mi nejde už nic. Super. A než oni vůbec přijedou jsem bez netu. Protože tam není WiFi. Mě prostě štve, že neumíme zapojit ani debilní kabel a členové rodiny že sebe dělají, jak se to zvládne. Je mi fakt na blití, ale přesně tohle jsem ale čekala - nemám nic.
Zkoušeli jsme ten notebook tady u našich a jde normálně. U mě ne.

Fakt jsem jen vyskočit, ale asi se není čemu divit, rozmrdanej router, připojení k netu a to jen proto, že se neumí včas zastavit. A každej má pocit, že všechno umí. Myslím, že do neděle promluvíme asi tak celkem 10 slov. Chci pryč, ale taky ne když pomyslím co mě tam čeká. Volat, domluvit se a určitě to nebude zadarmo. Pozitivní je, že mi přišla Bavorská meteostanice,dávali to jako dárek k nákupu v jednom katalogu. Pro spoustu lidí asi kýč, ale tohle jsem vždy chtěla. Nejradši bych šla spát a probudila se za hóódně dlouho. I to tělo nějak nefunguje a tohle tomu rozhodně nepřidá.
Screenshot_20211021_120732.jpg
Screenshot_20211021_120732.jpg (328.02 KiB) Zobrazeno 169 x

Odpovědět