Moje nová favoritka Amy , zubní vrtačka na 4 kolech a příkazy a zákazy

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Moje nová favoritka Amy , zubní vrtačka na 4 kolech a příkazy a zákazy

Příspěvek od Hrachajdice »

Zase jeden takovej pel-mel, co se událo . Nechce se mi držet jen jednoho tématu . Včera jsem si vyrazila k nám do Alberta pro toaleťák , bylo jasný,že bude potřeba a další den měli zavřeno . Cestou jsem potkala nějakou mladou paní se štěńátkem zlatýho retrívra , už jsem je párkrát potkala,ale nikdy jsem s nima v kontaktu nebyla . Tentokrát pejsek mi přeběh přes cestu , tak jsem zastavila. Koukal po mě a pak se rozběhnul a snažil se dostat nahoru ke mě . Bylo to strašně fajn , pořád chtěl hladit , mrskal sebou , no prostě štěně . Vlastně to byla psí slečna , jmenuje se Amy . Jak nemam ráda děti, tak u Amy jsem si to vynahradila , mluvila jsem s ní jako s miminem, ale to jinak nešlo , s dětma bych tak hezky nemluvila , vlastně bych ani nechtěla, aby se ke mě přiblížily :lol: ,ale tohle bylo něco jinýho .Stačil pejsek a byl ten den hned lepší . Má to určitě terapeutický účinky to hlazení . Super setkání a protože tam jezdim do těch míst celkem často, tak se snad ještě potkáme a myslim , že Amy si mě bude pamatovat a zase se poňucháme . Paní by si to měla užívat, protože rostou moc rychle .

Ale teď zpátky do tvrdý reality . Dozvěděla jsem se, že Rast přestupuje fakt do Formule E , u Robina na konečný vyjádření stále čekam, ale myslim, že to bude taky tak . Taky je tam i Nico Müller, což je taky jeden z DTM a vlastně by tam byly první 3 z DTM , takže furt lepší než nic . Na druhou stranu , jsem o víkendu viděla 24 hodinovej závod vozů GT , což má nahradit DTM a nevypadalo to zase tak blbě a jistě by se na to dalo zvyknout , leč pánové chtějí evidentně do formule. Jako žena činu jsem se zkusila podívat na jeden závod , což o to , špatný to vyloženě není, ale ten zvuk, ten zvuk - jako vrtačka u zubaře , au . No, každopádně si buď zvyknu nebo to bude bez zvuku . Ale co mě tam nadchlo je aplikace FanBoost, což je možnost hlasování pro jezdce a kdo má nejvíc hlasů dostane "zvýšení " výkonu . jako,že jim ta formule pojede rychleji ? nevim . Tohle u DTM vůbec není a je hezký,že i fanoušci se můžou zapojit . Pravda, já budu hlasovat asi poněkud jednostranně ,ale proč ne . Ono to půjde si zvyknout .

Jinak dneska je svátek , ale moc to neprožívam , taky není co . V minulých letech vždycky tady v Plzni byla akce , kde byly otevřený různý instituce buď zdarma nebo za symbolických 28 ,- , vždycky jsme na to chodili a když si vzpomenu na ty davy , tak tady na to šel asi každej z okolí . Takže jsem měla na dnešní den vždycky program, letos z pochopitelných důvodů není nic . I když Plzeň si občas jede to svoje . Teď tady třeba měli otevřeno v kavárně na náměstí , když měli mít zavřeno . Chápu, že majitelé tohle opatření ruinuje ,ale mít otevřeno a ještě nechat lidi sedět venku na předzahrádce a na náměstí , to je fakt IQ tykve . To, čekali,že si toho nikdo nevšimne ? Tak měli ty lidi nechat sedět uvnitř ,aby to nebylo tak nápadný ,no, měli na předzahrádce venku plno . Přiznam se, že mi takový posezení někde v cukrárně nebo kavárně už taky chybí , ale nešla bych tam , ani kdyby mi tvrdili ,že otevřeno mít můžou , v týhle situaci ne . Taky nepodporuju protivládní demostrace , což dneska zrovna je , už jen proto,že je to k ničemu , tak stejně ty hlavní , kdo to nařídil stejně mezi ně nepřijdou a ještě se mezi sebou můžou nakazit , i když tam jde spíš o to se poprat .

Dneska jsem nikde nebyla , venku se stejně musí nosit hadr a je značně nepraktický si ho pořád sundavat a nandavat . Navíc ve městě to není jako na vesnici, kde nikoho nepotkáte a když to na rypáku nemáte , tak je vidět jak ten druhej si říká "jé,zase tady někdo leze " a vlastně si to myslíte o sobě vzájemně . Naštěstí mám balkon , takže třeba dneska jsem si na něj sedla s knížkou a ani jsem nemusela opustit byt . Vlastně celkově když kouknu z okna , tak moc lidí venku nechodí, občas nějakej pejskař,ale nevim, jak to vypadá o kus dál v parku . Taky dneska to ani nesvádí se někde potulovat, zataženo a jen 9 stupňů . Jsem na tenhle den zvědavá , jestli bude poznat , že lidi nikde necourali a jestli zavřený obchody na to budou mít vliv . Co jsem se dívala na web kamery ve městě , tak tam prakticky prázdno . Tak,že by přece jen lidi to vzali vážně ? Je fakt,že Plzeň ze zamořená celkem dost , tak,že by už strach ? nebo zejtra se to vrátí do starých kolejí ? Mě teda zajímá ten dnešní zákaz vycházení . Tady nereálný . Nebo takhle "normální " lidi ve všední den jsou večer doma , ale Plzeň žije nebo ještě loni žila nočním životem . Je tady spoustu individuí , který se potulujou v centru a často ani nemají kam jít . Jsem zvědavá , jestli policajti na ně budou mít nějaký páky ,ale myslim,že ne . Pokuty jim tihle určitě nezaplatí . Takže většina zavřených doma , ale takový ty "Voloďové z ubytoven" a podobně si zase podmaní centrum . I když je fakt, že "normální "lidi byli večer doma právě kvůli těm individuím , takže žádná změna to asi nebude , oproti jiný době .

Taky máme o víkendu nebo ještě před v plánu jet na hřbitov . Každoročně jezdíme my holky a synovec , letos to bohužel nepůjde a ani se to nezakončí posezením v cukrárně, což byla vždycky naše tradice . Jezdíme na hrob máminy tety . Ale máma říkala,že bysme tam zajeli kdyžtak jen my dvě . Už upozorňovali, že by bylo nejlepší, aby tam lidi nejezdili přímo o víkendu . No, nevim , starý lidi si to stejně budou dělat po svým a je jasný,že na hřbitovech bude všude nával . Já miluju hřbitovy a Dušičkový obzvlášť , takže tam chci . A jezdíme tam jen jednou ročně . Taky ale miluju Halloween , což je asi jedinej cizí svátek, jinak mam vždycky radši ty naše . Dušičky mi vždycky přišly moc vážný a tu koncepci Halloweenu mám radši a víc mi to sedí . Že to není tak navážno jako u nás . Takže na sobotu už mám nachystáno pár dekorací , k tomu si pustim nějakej horor a bude to fajn .

Tak mějte fajn sváteční den a já se půjdu koukat na U pokladny stál ... miluju totiž filmy pro pamětníky . A když jsme u toho Halloweenu , tak tady tak pro mě momentálně nejděsivější věc. Zvuk Formule E , prostě zubní vrtačka , ble. Tak se můžete děsit ve videu se mnou . Nicméně pro Robina všechno a mimochodem, ve videu jede právě Robin . Ale stejně je to vrtačka :mrgreen:


Nazdárek

Re: Moje nová favoritka Amy , zubní vrtačka na 4 kolech a příkazy a zákazy

Příspěvek od Nazdárek »

goood video ;)

Odpovědět