Přece jsem šla na pouť a co jsem se tam dozvěděla o Valentinovi Rossim

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Přece jsem šla na pouť a co jsem se tam dozvěděla o Valentinovi Rossim

Příspěvek od Hrachajdice »

Jak už jsem psala , tak u nás byla pouť, oslavy rodičů a v první řadě pokládání dlažby . Přijeli hned na 7 ráno, takže jsem vstávala docela brzy , protože při takovým počtu lidí se moc spát nedá . Celej den bylo hrozný horko , fajn pro pracanty , že jim na to nepršelo , ale samo o sobě úmorný , když se k tomu přičte vysoká koncentrace lidí , spousta jídla , náročný . Ségra mě teda ještě ostříhala , přesněji to vzala strojkem , ale to bylo asi jediný povyražení. Byla jsem předem upozorněna,že se z důvodu pokládky nedostanu ven a počítala jsem s tim , ale byla ta nuda . Pracanti odjeli až skoro v 16 , všuchni unavený, zaprášený a do toho přijel neohlášeně na návštěvu můj strejda , takže tady taky pak seděl nějakou tu hodinu . Večer už se nikomu nechtělo někam jít a byli jsme rádi,že jsme rádi . Večer mě ještě překvapil ohňostroj . Rány mi dělají problém , takže jsem si libovala ,že letos nic, když to nikde nepsali . A kolem 22:30 to začlo , já už usínala a rány jako z děla , nesnášim to a jdu do spastických křečí , trvalo to snad 15 minut a ta poslední rána byla extra výživná až mi ujelo jedno hodně sprostý slovo . Kdo nezažil nepochopí . Myslim si, že je tady spoustu důležitějších věcí kam dát peníze než za ohňostroj a na tichej ohňostroj zase nemají peníze . Nikdo s ním letos nepočítal , pak jsme asi přišli na to, proč to nikde nepsali - asi kvůli Kovidu ,aby se tam lidi zbytečně neslukovali a taky to bylo o 30 minut později než normálně , takže asi proto to utajení .

Dneska ráno, už jsem mohla mít volnej průjezd . Poutě sice moc nemusim, ale jít tam je přece jen povinnost, nebo spíš pro ten pocit , že letos už máš splněno . Od rána sice dost prší , ale i tak jsme s mámou vyrazili . Jen na kukačku , koneckonců já stejně nemůžu na žádnou atrakci . Dle předpovědi déšť ustávat neměl a já po poledni jedu k sobě zpátky do Plzně , takže času moc nebylo . Cestou jsme se mrkli na novej info panel , ale neměli tam nahráno ještě skoro nic , je tam dokonce i stránka pro vozíčkáře , bezbariérový cesty, ale tam taky nic a navíc ta ikona je pro vozíčkáře moc vysoko , takže tam stejně nedosáhne .

Na pouti to teprve všechno stavěli a nafukovali . Dokonce ještě ani vůbec nehrála muzika, což mě plně vyhovovalo . Jak pršelo , tak jsme tam byli prakticky sami , což bylo fajn . Jinak klasika jako všude , jen je škoda , že tam byl jen jeden stánek s hadrama. Atrakce jako vždycky . Koupila jsem si akorát ovocnej pendrek - ten mi chutná a zas domů . Nijak mi to tam nepřekvapilo, taky co tam může bejt jinak. Jo a ptali jsme se na balonek Valentina Rossiho, takovej ten nepraskací . Měli,ale s číslem 45, až na to,že on má číslo 46 :D . A paní po jméně Rossi řekla ,že nezná ty pohádky :D . Blbka si myslela,že jde o nějakou pohádkovou postavu či co :D . Takže tohle byl snad největší zážitek .Jinak dneska oběd na grilu , odjezd a odpoledne jede závod právě Rossi , tak jestli to stačim, tak se mrknu .

Odpovědět