Nemám ráda kempy

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Nemám ráda kempy

Příspěvek od Hrachajdice »

Kam pojedeš v létě? Tuhle otázku jsem vždycky nesnášela . Pojedu tam a tam nebo taky nikam . Nejsem příznivec moře, kde jsem byla naposledy asi před 13 lety , takže mě tahle koronavirová stopka vůbec netrápí . Apropó pamatujete si ty časy, kdy se věštilo ,že letos nikam a jak lidi se dušovali ,že by nikam nejeli ani kdyby mohli ? Většina to možná dodržela a zůstává v tuzemsku, brr , šílený slovo ,ale našli se i tací , který jeli hned jak mohli . Vtipný je, že některý státy už nas nechtějí , protože se to zase rozjíždí . Nedivim se jim , taky bych si nechtěla k sobě do země něco přitáhnout a myslim, že nadávání proč nás tam nechtějí je naprosto mimo . Je přirozený,že se ostatní státy chtějí bránit , my bysme to udělali taky tak . No takže většina lidí asi pojede nejspíš do kempu . Hrůza mě jímá jen to slyšim .

Nejsem ráda v kempu , samozřejmě za to může to moje postižení , protože ač se to třeba nezdá , tak potřebujete přístupný ubytování a tak , pod stan lidi s 3 stupněm závislosti s křečema asi fakt nedostanete aspoň ,mě ne A další kapitola je wc , vim,že někde mají i pro vozíčkáře ,ale musí se hledat a hodně . Takže nejspíš přežijete schody na společných záchodech s tim,že tam půjdete tak jednou za den , protože schody .. a to nemluvim o čistotě, i když dneska už si na tohle asi dávají bacha . Nevim, nikdy mě to nelákalo takhle někde pobývat . Nemam ráda hluk a tušim,že zrovna v kempech se to slušně rozjíždí každou noc , nemam ráda , když jsem v nějakým areálu a potkávam tam ty stejný lidi a nemam ráda, když je tam hlava na hlavě , což letos nejspíš bude všude . Nepotřebuju bejt 99%někde venku ani mít zážitek z toho,že tam griluju nebo si opeču na ohni buřty a nechápu , jak to někdo může mít jako jednu velkou ožírací párty . A to si myslim,že kvůli tomu tam ty partičky jezdí .

Zrovna včera jsem přemýšlela jestli třeba Plzeňáci jezdí na Bolevák jako na pobyt :D asi ne, ale možná taky někdo , když není zbytí . Jako možná vykoupat ještě jo,ale spát tam , to není nic pro mě . Pamatuju si,že jsem byla jako malá v kempu bez rodičů .Se ségrou a jejím tehdejším přítelem , spali jsme ve stanu a vůbec se mi tam nelíbilo a tušim,že jsem i odjeli dřív . Nesnášela jsem ty hnusný sociálky , ten blbej stan, kde jsme se tísnili tři a hlavně ty ožralové a muzika až do rána . Asi se to s tim neslučuje, ale když chci někde bejt , musim se v klidu vyspat a ne mžourat ještě ve 4 ráno . Ono jak je člověk unavenej, vůbec z toho dne nic nemá, pokud ještě třeba jede někam na výlet Tahle vlastně paříte i když nechcete A vracet se pak domů po tejdnu unavený jak po měsíci šplhání na Sněžku , to fakt ne .Na dovolený se má načerpat síla . Možná je to dobrá dovolená pro míň majetný nebo pro partu kamarádů, ale jinak ? mě by třeba nebavilo celý dny tam jen ležet ,ale takových lidí je asi dost . Nějak bych nevěděla co tam . Tenhle styl dovolený mě nikdy nelákal .

Odpovědět