Kde jsem se tu vzala

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Kde jsem se tu vzala

Příspěvek od Hrachajdice »

Jak asi víte, tak jsem přiběhla sem z Blogu.cz . Přišla jsem kvůli blogu Zomy , protože se přes Blog známe pár let a nechtěla jsem s ní ztratit kontakt . Jinak jsem od února taky na estrankách taktéž pod názvem Hrachajdice . Mít další stránky bylo už bohužel nutností , protože na Blogu do už dlouho šlo od 10 k 5 . I tak jsem tam vydržela přes všechny ty sliby, jak to bude lepší až do samýho konce . To,že to tam skončí je na jednu stranu dobře , protože technický problémy byly fakt otravný a laxní přístup naší "vedoucí " Hanky taktéž . Mrzí mě ale ztráta některých kontaktů , protože ne všichni chtějí psát dál i jinde nebo jsou na doméně , kde se mi blog zakládat vůbec nechce . Taky mě mrzí ztráta návštěv - měla jsem přes 27 tisíc a teď jde všechno pryč . Hlavně ze začátku bylo těžký se tam mezi všema prosadit a nic nebylo hned . Takže tohle bolí . Vždycky je těžký se někde prosadit .

Tady se mi zatím líbí , jen si myslím,že sem moc lidí nezavítá , přece jen většina lidí dává přednost známějším doménám a na dost lidí tenhle program bude dost obyčejnej . Nemyslím to ve zlým , však i mě vyhovuje jednoduchost a nepotřebuju žádný extra buřty , takže mě tohle stačí ,ale spoustě lidí to stačit nebude a vyhnou se . Na druhou stranu může bejt fajn tady bejt v pár lidech - větší svoboda slova bez toho, aniž by vám sem chodil někdo vulgárně komentovat články , což na Blogu bylo hodně často . I rodinný prostředí může mít něco do sebe .

Líbí se mi tady propojení s diskuzním fórem a taky možnost si psát soukromý zprávy a nemuset bejt závislá v komunikaci s ostatníma jen na komentářích pod článkem . Je tady možnost větší interakce mezi ostatníma blogerama. Za to palec nahoru . Co bych ale přidala je počítadlo návštěv . Nejsem programátor a vůbec netuším , jak těžký je něco takovýho uvézt v život , ale tohle mi tady dost chybí. Jasně , dostala jsem při registraci odkaz, kde se to počítá ,ale je dost nepraktický se na to chodit dívat jinam . Mít počítadlo přímo na blogu nebo aspoň někde při ruce - otevřít a hned vidět by bylo fajn . Ale to je asi jediná výtka .

Odpovědět