K mojí praktický doktorce ? Vždycky zážitek , vlasy na hranicích a konečně Kofola

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 297
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

K mojí praktický doktorce ? Vždycky zážitek , vlasy na hranicích a konečně Kofola

Příspěvek od Hrachajdice »

Dnes jsem vyrazila ke svojí praktický doktorce na preventivní prohlídku . V týhle době je to risk někde čekat s lidma v čekárně ,ale lepší už to nebude . Protože mi měli brát krev z prstu , dorazila jsem tam před 8, protože po ní už tam jezdí auto a vozí tu krev někam do laboratoře . Z venku tam byla ještě tma , tak jsem si říkala, jestli je tam vůbec otevřeno . Čekárna otevřená byla,ale nikde nikdo . Pak byla uvnitř slyšet nějaká paní . Šla jsem na řadu prakticky hned , sestra tam ještě vůbec nebyla, jen doktorka . Tak mě poslechla , změřila tlak a prohmatala břicho . Moje doktorka je proslulá tim , že neudělá žádnej úkon na víc a ještě si i o ten základ musíte sami říct , takže tohle bylo maximum, dokonce se neptala ani na vejšku a váhu. I když za to druhý jsem jí vděčná. Inu , nestravuju se zrovna zdravě a vím o tom . Pak mě poslala zpátky do čekárny ,že krev se nově bere až po 8 a že sestra tam ještě není . Hlavní práce sestry je sedět a hrát si s mobilem , takže si myslim,že i tu krev si nechali po 8 hodině, aby chudinka sestra nemusela chodit do práce tak brzy . Nechápu , proč když už jsme tam byli mi tu krev nemohla vzít sama doktorka .

Tak zase zpátky nečekaně do čekárny na půl hodiny , bylo aspoň dobrý ,že tam bylo pár lidí a že se vystřídali . Pak tam přišla nějaká ženská a že si jde jen pro razítko, jestli bych jí nepustila , než jsem stačila něco říct, už se nacpala dovnitř . No, všude stejný .Sestra dorazila a pak mě někdo předběhnul,ale nevim kdo . U nás totiž jsou zadní dveře, kam chodí předbíhat VIP. U mojí doktorky je to běžně , že někoho takhle bere potajmu a ještě si ho sama zavolá , to jen kroutíte hlavou ,nejdřív si sestra dala kafíčko, což bylo slyšet a hurá , mohla jsem znova do ordinace . Sestra je taky divná , i doma o ní vždycky naši vypráví ,ale,že až tak . Neumim to popsat , ale je taková humpolácká . Moc často tam nechodim,ale vždycky mě to překvapí ,hlavně teda ona . Překvapení pro mě bylo,že krev mi nebrala z prstu ,ale ze žíly na rukou . Ta žíla se mi tam ale ne a ne objevit a sestra prohlásila, že to nevadí ,že to kdyžtak píchne znova . Ehm ? Tak jak chce dovolat něco co tam není ,že jo . Nebo mi chtěla rozpíchat celou ruku ? Pak něco někde našla . Mě už se chtělo fakt smát. To je dvojka k pohledání . Necejtíte se tam jako u odborníka , to fakt ne, spíš převažuje nedůvěra . V pondělí si mám zavolat na výsledky .To je prostě cirkus ty dvě , dokonce si upravujou ordinační hodiny podle sebe a ani doktorka netrvá na vašich pravidelných prohlídkách , vždycky říká "až budete mít čas " a že je to třeba za rok je jí uplně šumák . Lážo plážo a velkej mejdan .Poslat na ně nějakou kontrolu . Divim se,že jim to pořád prochází .

Taky jsem si objednala před 14 dny nacvakávací vlasy ,původně jsem chtěla nějaký umělý dredy,ale ty se musí naplejtat , takže tohle se mi zdálo aspoň jako nějaká alternativa , mam objednaný fialový a zelený . A taky by mi to mohlo jít líp si to sama nandat . Psali,že to jde z ciziny a že to může trvat dlouho, ok. Dnes smska ,že to jde z USA a že česká pošta chce něco kvůli Clu vyplnit , tak napsat kód a bůhví co ještě s tim,že budu platit ještě Clo, tohle jsem fakt nečekala a vůbec s tim nemam zkušenost , fakt , koupit si ty vlasy někde na pouti a mam pokoj a bůhví, co po mě ještě budou chtít . Každopádně je to zaplacený předem . Tak jsem zvědavá, jestli se někdy dočkam .

Konečně jsem sehnala vánoční edici Kofoly , projela jsem snad 5 krámů a nikde nic až u nás v COOPu. Je to jablko se skořicí , což úplně miluju a chutná to dobře, jako svařák , takže aspoň něco za ty útrapy.
kof.jpg
kof.jpg (211.21 KiB) Zobrazeno 94 x

Odpovědět