Tour za kalendářem aneb překvapující vánoční výzdoba aneb pročištění mysli

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Tour za kalendářem aneb překvapující vánoční výzdoba aneb pročištění mysli

Příspěvek od Hrachajdice »

Nakonec včera ten den nebyl tak špatnej . Večer jsem se koukala na zápas, kde pískal můj oblíbenej rozhodčí. Ač to sleduju, kdy kde bude, tak tentokrát jsem o tom neměla ani tušení a přišla jsem na to náhodou . I když jsem měla v plánu jít brzy spát , tak nakonec jsem to odložila a byla z toho půlnoc než to skončilo a tak . Taky jsem si říkala,že když půjdu jen sem do Alberta pro ten kalendář , tak si můžu přispat , když jsem neměla v plánu jet do města . V Albertu jsem sice byla včas , ale kalendář tam neměli naproti tomu, co tvrdili na netu v letáku . Pro jistotu jsem se jich tam ještě ptala ,ale dívali se na mě tak , kde jsem to vzala , že to tam vůbec nemají . Tak jsem to vzala nakonec ještě do města , kde je další Albert , protože mě to nedalo spát . Autobus byl celkem plnej ,ale to je tim,že jezdí na prázdninovej režim . Sice chápu, že linky nejsou teď tak vytížený ,ale ve výsledku jede víc lidí , než kdyby to jezdilo častěji , takže to moc chytrý není .

Nakonec ani tam ho neměli , nechápu a to jsem ještě v jedný skupině vánoční na fb psala,že to tam budou mít, tak všichni natěšený jako já a nespletla jsem si to - supermarket , tak nevim, asi tisková chyba . Nicméně jsem si tam koupila časopis, kterej spadá do kategorie "prodávají jen někde ", tak jsem to aspoň využila . Jinak bylo zvláštní, tam bejt defakto sama , všechno zavřený , málo světla .. na druhou stranu už tam mají vánoční výzdobu . OC, který je pověstný tim , že má ten největší vánoční nevkus v celým městě nebo aspoň já to tak vnímam . Samý Americký přeplácaný Vánoce , který se mi nikdy nelíbily . Proto mě překvapilo,že letos to je úplně něco jinýho - pandemie asi dělá divy . Žádný Santa Clausové a tak , vlastně ani nevim, kam to zařadit . Letos evidentně střídmě .

Ale jsem nakonec ráda,že jsem vyrazila , i když jsem nepořídila a asi mi zase přijde zpráva,že jsem se s někym setkala , tak to stálo za to . Jak jsem psala včera , tak ta hlava "výlet " potřebovala a ne jen sedět doma , i když se to doporučuje . Už je mi líp , vyvětrala jsem si mysl , skoukla vánoční výzdobu .. někdy stačí málo .
ut.jpg
ut.jpg (171.13 KiB) Zobrazeno 326 x
des.jpg
des.jpg (185.71 KiB) Zobrazeno 326 x
uta.jpg
uta.jpg (199.5 KiB) Zobrazeno 326 x

Odpovědět