Tomorrow is now

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Tomorrow is now

Příspěvek od Hrachajdice »

Nevim jak u vás ,ale u mě je ten tejden nějakej divnej . I když musim zaklepat , že zatim se u mě nic neprojevilo a asi už ani neprojeví . Nastal ten tejden , kdy definitivně končí DTM . Už mam nachystanej na neděli Cider a spoustu čokolády. Nechávam si na tu příležitost pořád ty lízátka . Takže budu asi zvracet z tý kombinace a budu jak ty ženský z těch amerických filmů při depce .Akorát nebudu jíst kýbl zmrzliny . Už od prvního listopadu dávají na FB stránku obrázky s mottem Tomorrow is now a datum 06112020. Každej den , což mě už leze krkem . 6.11. začíná poslední závodní víkend , tak asi jako,že bude ende . I když mi přijde divný to datum a měli by to brát až od neděle ,až od posledního závodu a ne už od pátku . Nebo se v ten datum něco chystá . Taková zatim tajemná kampaň i s tim datumem psaným dohromady . Ale je jasný,že zázrak se nestane a DTM fakt zanikne . Spoustě lidem se to nelíbí ,protestujou . A oni, aby na féra napsali ,že je ofiko konec , tak vymýšlí něco, co má působit hrozně tajemně a nic víc k tomu neřeknou. Akorát prodlužujou tu agónii.Vtipný je číst ty reakce . Vedení je celý nadšený , jak to bude skvělý ta nová éra GT vozů , ale fanoušci je posílají někam a chtějí to starý DTM.

Pak taky to vyjádření Jaroslava Škárky o těch předčasně narozených zrůdách . Já jsem taky ta zrůda , mimochodem . Asi víte o co jde a nebudu se v tom nějak pitvat . Je to pro mě moc citlivý téma, když jde i o mě samotnou , že jsem se neměla vůbec narodit a že jsem neužitečná pro společnost a tak a vlastně k tomu není co dodat . Jen mě zaráží ,že tam ten příspěvek pořád ještě je a žádná FB cenzura , který vadí všechno ještě nezasáhla . Nicméně jsem slyšela , že už to šetří policie , tak snad . Začínají zase teroristický útoky , jako teď ve Vídni takže to bude "fajn" podzim a Vánoce . Bude se opět hrát fotbal, ale bez diváků , takže se pro mě zase nic nemění . A všimli jste si, že to najednou jde, co odešel Prymula ? Jasně, počet nakažených ubejvá, ale i tak . Za Prymuly se hrálo v cizině téměř všude , byť bez diváků a u nás ani to ne a je pryč a najednou to jde . Je vidět, že ministr Blatný má rád sport , díky bohu , že konečně někdo takovej našel . Nicméně , nám divákům je to stejně k prdu , když se tam stejně nemůžeme . Myslela jsem ,že mi spraví náladu další díl Štastnýho pondělí, ale tam jim zemřel režisér , takže zatim nic natáčet nechtějí a dávají si pauzu . Fakt, co se to děje .

Zejtra si půjdu koupit k nám adventní kalendář z Albertu za 30,- , tak doufám,že za tu nízkou cenu tam nebudou zkažený čokoládky nebo tak něco,ale chtějí to nejspíš vyprodat . Chtěla jsem to hlavně kvůli těm obrázkům Jozefa Lady . Mám ty obrázky ráda a každej rok si kupuju nějakej advenťák , tak mám pro letošek splněno a téměř zdarma . Chce to si udělat radost, aspoň maličkostí . Celej tejden je tak nějak o ničem , většinou jsem doma a moc venku necourám . Ani ne tak ze strachu,ale protože není kam . Dokonce jsem tentokrát nebyla ve městě a ani nejela MHD a to vždycky aspoň jednou týdně jedu . Nic mě tam neláká a ani v Kauflandu tentokrát nemají nic, co by mě zaujalo . Takže takovej "domácí " pobyt . Docela mě štve , že ten nouzovej stav bude ještě trvat, i když se to dalo čekat . Nevim , jestli to má souvislost s knihovnama ale asi jo . Už nemam co číst . V době, kdy se zavíraly , tak jsem měla ještě relativně čerstvou várku a téměř nic přečtenýho , takže jsem to nechala . Teď čtu mimochodem skvělou knížku s názvem Zahrada spáčů , která je o jedný sektě v dnešní době . Něco jako Amišové , je to takový napínavý a těšim se na finále , i když asi tušim ,jak to dopadne . Takže tuhle knížku si asi pak přečtu znova ,když se mnou pobude nedobrovolně asi ještě hodně dlouho . Je zvláštní ,že mi od knihovny nepřišel žádnej email . Na jaře jo, že vypůjčky se automaticky prodlužujou o měsíc , teď nic . Ale pro jistotu jsem jela kolem knihovny a tam to měli napsaný ,že o měsíc . Asi na to obesílání emailem už kašlou .

Prostě tomu chybí nějaká ta šťáva všemu , takovej divnej klid všude . Ale klesá to , což je asi dobrý znamení .Na druhou stranu se říká,že to bude až do Vánoc, čemuž i věřim . Když nemam co dělat , tak už jsem si minulej tejden objednala 5 balíčků na Mall.cz. Dárky na Vánoce už mám několik měsíců ,ale hned v lednu má něco rovnou 5 členů naší rodiny , tak jsem navzdory svýmu přesvědčení "nákup přes net ne " přes net nakoupila , ono to taky teď jinak nejde . Jsem ráda,že jsem to stačila před Vánočním náporem , kdy ty zásilkový firmy nebudou vědět, kde jim hlava stojí .

Tak se mějte a já po neděli napíšu , jak jsem to smutný loučení přežila , jak z toho mam depku a co vlastně mělo znamenat to 06112020. Doufám ,že si to všechno nějak sedne a bude zase líp . Jsem nějaká napjatá, ale ani nevim pořádně proč . No, snad to povolí . Po neděli určitě .
front.jpg
front.jpg (163.46 KiB) Zobrazeno 270 x

Odpovědět