Setkání s Kovid pozitivním , pozdravy ze hřbitova a nadpřirozená sanitka

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Setkání s Kovid pozitivním , pozdravy ze hřbitova a nadpřirozená sanitka

Příspěvek od Hrachajdice »

Vítám vás v novým měsíci a začalo to fakt skvostně . Včera mi přišlo,že jsem se 26. 10 . setkala s Kovid nakaženým , zřejmě tedy v Kauflandu , takže ty vánoční lízátka za to stály .Ale myslim si, že teď tahle zpráva,že se setkal s nakaženým už musela přijít asi každýmu , pokud nežije jako poustevník a nemusí to nic znamenat . Na druhou stranu ve městě se prakticky jinam než do obchoďáků jít nedá a hlavně teda já, takže to jednou přijít muselo . Jedině tam mam zaručeno ,že tam nebudou schody a dostanu se tam s vozíkem .Takže Hallowenskej večer jak vyšitej , bububu . Holt se budu snažit se na to nemyslet , já říkala,že ta Erouška nadělá víc škody než užitku .Na druhou stranu , když je ta aplikace, tak "rychlá " a dozvim se to skoro po týdnu , tak už mam vlastně půlku čekání za sebou . K čemu hysterčit, stejně se to neovlivní , buď se to u mě projeví nebo ne .

Jinak jsme včera odpoledne byli na tom hřbitově , v tu dobu jsem to samozřejmě ještě nevěděla,že pro mě eRouška bude mít překvápko . Neskutečně moc lidí, že nebylo kam zaparkovat . Strašně se mi tam ten hřbitov líbí, takovej starej a čim starší, tím lepší atmosféra . Navíc zataženo a já ponurost ráda , tak jsem si zase chrochtla .Je z kopce a takovej úzkej, takže vždycky čekam nahoře . Bylo zvláštní, že mezitím mě tam pozdravilo asi 10 úplně cizích lidí .Asi nějaká hřbitovní sounáležitost ,či co, nebo je zaujaly moje nový vlasy , na jejiž barvu jsem obzvlášť pyšná . Viz. fotka s Bárou . Nebo prostě vozíčkář na hřbitově , s rouškou už sám o sobě je něco, co se musí pozdravit .Ale stejně to bylo letos nějaký divný , jak jsme jeli sami . Chyběl mi ten obvyklej rozruch , kdy nás jede 6 a pusy se nezastaví . Taky každej rok jezdíme do cukrárny , což letos nešlo a ani nikde neměli výdejní okýnko , nic . Taky mi chybělo se někam projít a bez roušky , nevim pořád si na to venku nemůžu zvyknout . Prostě všechno jinak než obvykle . Ale tak aspoň my tam byli a zachránili rodinnou čest . Tak třeba za rok , i když bůhví jak to bude .

Cestou jsme zažili ale něco divnýho. Jela sanitka s majákama a za ní policajti taky s majákama , ob auto. Za nějakou dobu jsme jí ztratili z dohledu , ale pak jsme jí zase viděli a jakoby někde stála a čekala na silnici, žádný město tam nebylo, naproti se přiřítilo policejní auto s majákama , mysleli jsme si , že to to policejní auto s tou sanitkou, zase proč by se vracelo , ale ne . Auto, co nás pak předjelo, teda ten řidič, taky divně koukal dopředu . A možbá nás předjel, aby se podíval co se děje .Nebylo kde zatočit , nic a ta sanitka tam zase nebyla a že by zase tak rychle přidala a odjela nebylo možný , protože to bylo v místě, kde je vidět na kilometry daleko . Já ani máma jsme nevěděli co si myslet , prostě tam byla, pak jakoby naprosto nepochopitelně snad stála, my jí dojeli a zase se vypařila , i když nebylo kam. Dokonce v jedný vesnici stál před barákem pán a taky koukal za tou sanitkou a někam u toho telefonoval . Neviděli jsme , že by vůbec odjela . Něco takovýho jsem nikdy neviděla .A proč jí doprovázela policie , netušim . Je škoda, že jsme nejeli přímo za ní , možná by to pak tak divný, nebylo a racionálně by se to vysvětlilo , ale ten řidič sanitky se choval divně . Nebo,že by ta policie nebyla doprovod, ale chytala tu sanitku či nějakej agresivní pacient v ní ? Ale to mizení a zase vidění jí bylo fakt divný .

bára.jpg
bára.jpg (139.92 KiB) Zobrazeno 285 x

Odpovědět