RIP DTM 8. 11. 2020

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

RIP DTM 8. 11. 2020

Příspěvek od Hrachajdice »

A je konec . DTM je minulostí . Tajemný Tomorrow is now byl nakonec hodinovej pořad v němčině . Sice jsem se německy učila od 1. třídy , ale k tomuhle jazyku mam odpor , takže mě to ani moc nebavilo , angličtina by byla lepší . Chápu, že to byla německá série,ale mají fanoušky i jinde . Šlo o to , že tam představovali, jak to bude . Ty auta, co nikdo nechce , elektro závodní automobil a že bude pokračovat i mistrovství v Esportu . Jo, na takový kraviny , kdy se ani nezávodí a jen sedí před monitorem se prachy najdou . Divná to doba .Vtipný bylo , že na začátku přenosu jim ani nešel zvuk a trvalo 20 minut než si toho všimli , takže to bylo i tématický , jak ty E auta mají krásnej "zvuk ", protože ani v realitě zvuk nemají , tak jim to hezky začalo . Nahnali pár nymějších jezdců DTM do studia , aby řekli , jak tyhle E závodní auta jsou strašně dobrý pro budoucnost a jak s tim strašně souhlasí . Nemusim dodávat , že se u toho tvářili úplně jinak než co o tom říkali . Takže takovej přesvědčovací pořad jak je to dobrej krok a bude " Alles Gute " . Myslim si, že nás odporovače stejně nepřesvědčili .Nicméně s tim E ve formuli se budu muset stejně sžít , neb se stalo to, co jsem čekala . Po Reném Rastovi zůstává ve Formuli E i Robin , není to sice ofiko , on sám se k tomu ještě nevyjádřil ,ale stránka týhle série už ukázala týmy pro příští rok a je tam . Je trochu škoda, že tihle 2 nebudou spolu v jednom týmu , bylo by to pikantní , ale myslim si, že se moc nemusí .

A vůbec Rast . Jak jsem tady psala , že si myslim,že jako člověk je v pohodě . Ehm, tak po tomhle víkendu si nejsem tak jistá , jako možná je dobrej ,ale má velkej problém s prohrou na závodech . To je totiž tak, asi tak do poloviny závodů ved tabulku Nico Müller a zdálo se ,že nebude mít přemožitele . Jenže mu to přestalo jet . Robin Bohužel smolař a stále to tak má . Už několik závodů je jasný,že letos skončí 3. Jinak Robin je týmovým kolegou právě Nica . Tak toho využil Rast , jenže Nico se tenhle poslední závod fakt snaží a ten sobotní dokonce vyhrál . Rast už si plánoval, že už bude slavit v předposledním závodě a nestalo se . Mezi těma dvěma je to na ostří nože , v tom sobotním Nica skoro vytlačil a bylo vidět , že to dělá schválně . Přiznam se , že jsem donedávna přála titul Rastovi ,ale teď už chápu, co se našemu komentátorovi na něm nezdá. Je to prostě Němec a hrozně chce , tak moc, že jezdí jako prase . Nato,že má doma malýho syna a jak se říká,že jezdec s tim zpomalí a jezdí opatrněji, tak v případě Rasta to evidentně neplatí . Dítě nedítě . I ten komentátor říkal, že když někdo nabourá Rasta, tak si hned stěžuje , ale když on se chová jako prase je to ok . Jeho slova se potvrdili stupně vítězů . Byla tam hodně , hodně napjatá atmosféra . René to nějak nemoh vydejchat a hned si tam volal Nica a něco si s nim vyříkával , přátelsky to nevypadalo . Taky tam měl řeči na svého týmovýho kolegu, kterej skončil za nim ,že do něj šťouchnul .Možná si dali i po hubě někde za kamerama, kdo ví . Chápu ,že jsou všichni unavený , naštve ,že zatím ještě nemůže slavit titul , ale tohle je nedůstojný . Chová se jak magor . Nakonec prej mu vadilo , že mu v boxu neřekli,že je ještě jedno kolo navíc a tak už nepředjížděl, a díky tomu skončill druhej, no jasně . Jsem nakonec i ráda,že Robin do těch bojů už stejně nezasahuje a ani nemůže . Stejně by neměl titul ani kdyby vyhrál závod . Je dobře že to nechává na těch dvou , protože značně přituhuje a bůhví , co by se ještě stalo - škrcení na stupních vítězů ? už věřim všemu .

Neříkam , že by mezi sebou měli jednat v rukavičkách , ale tohle se mi taky nelíbí - vzteklý dítě Rast , když není po jeho . No čekala jsem vyspělejšího jezdce , když je o rok starší než já , ale asi to nemá s věkem nic společnýho . Emoce planou , ale když všichni ví, že je definitivní konec , asi by se měli ubrat . Zakončit to důstojně a ne jak pan Rast . Takže Nico go , ukaž mu to i za Robina. Nicméně stejně Rast vyhrál titul . Už třetí. A víte co ? asi si to stejně zasloužil nejvíc, i když na trati se chová diskutabilně . Robin i Nico si to prohráli vlastně sami . Na 1000% jsem to Renému přála , když protnul cílovou pásku . Bylo v týmovým rádiu slyšet a vidět jak dojetím a radostí brečí a to fest , takže po tomhle mu to snad ani nepřát nakonec nejde .Pokud někde najdu to video, tak ho k článku dodatečně přidam . Takovej výtrsk emocí u něho neznam a mělo to něco do sebe . Vydřel si to ? vydřel . Celkově ten poslední závod byl fajn , trochu jsem se bála , že se bude opakovat ta sobota ,ale naštěstí to pánové drželi na uzdě a rozloučili se důstojně . Takže je konec jedný dlouhý éry . Jen mě mrzelo,že při tom přenosu nebylo žádný poděkování pro fanoušky , kor když letos tam ani nemohli a jezdilo se před prázdnýma tribunama . Jinak fotky jsou moje .Focený z televize, protože v době vydání článku žádný ofiko ještě nejsou a mě se nechtělo na ně čekat . A pro sebe ještě jednoho Robina, kterej se bohužel poslední závod neumístil na bedně a protože ho do článku prostě chci :lol: .

No, nic . Tak už mam ten obávanej víkend za sebou , víkend, kterýho jsem se celkem bála , ale jo zatim dobrý . Cider funguje :lol: . Možná to na mě přijde až pozdějc . Každopádně,klukům z DTM díky za to , že mě "auta nikdy " mě k autům přivedli . A i když jste neměli přiléhavý kombinézy jako mají na motorkách, takže se nebylo moc na co koukat :mrgreen: a na tvářích roušky , takže jsem si vás musela najít na netu , abych vás vůbec identifikovala . Bylo to s váma fajn . A paradoxně díky Koronaviru za to,že díky němuž jsem vás poznala .

Stejně je to takovej divnej pocit , na jedný straně úleva , že už to mam za sebou a na druhý smutek, že ani po zimě nic nebude . Hodně jsem si na tyhle závody zvykla . A tim, že jsem s DTM byla pouze pár měsíců je ten konec takovej intenzivnější pro mě . Do toho ten pan Hnízdo , o kterým jsem tu psala se už našel, ale bohužel bez známek života . Tak bylo asi naivní doufat , že po takový době a v jeho věku 90 let se najde živej , ale i tak jsem v to doufala do poslední chvíle . Takže to taky rozbouřilo citečky . Zvláštní den .
Sbohem pane Hnízdo , RIP DTM .
výhra.jpg
výhra.jpg (109.47 KiB) Zobrazeno 491 x
ty dva.jpg
ty dva.jpg (106.54 KiB) Zobrazeno 491 x
frij.jpg
frij.jpg (106.04 KiB) Zobrazeno 491 x
sexy.jpg
sexy.jpg (140.52 KiB) Zobrazeno 491 x

Odpovědět