O všem a o ničem

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

O všem a o ničem

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak už je v centru města vánoční výzdoba , původně jsem si myslela ,že tam zajedu dneska ráno si to vyfotit, ale byla mlha , což by se mi na fotkách nelíbilo , tak přidávám fotky z netu , stejně je to profi foťákem lepší . Nevim, možná to není ještě všechno,ale s porovnáním s jinýma rokama je ta výzdoba nějaká chudá nebo se mi to zdá , něco tomu chybí nebo se taky šetří . Každopádně v pondělí ráno jedu na rosvícenej stromek , to si ujít nenechám . Na trhy to letos bohužel nevypadá . Strom se bude rozsvěcet v neděli v 17 hodin bez lidí . Jsem zvědavá kolik lidí tam přijde i přes zákaz a jak to znám tak, určitě hodně . Protože lidi prostě musí a tím víc, čim je něco zakázáno . Spíš ten čas ani říkat vůbec neměli . Bude to on- line vysílat i regionální televize , tak se kouknu , i když možná budu ještě na návštěvě - synovec slaví svátek . Mě teda osobně vůbec nevadí,že letos rozsvícení nebude . Za tu dobu, co tu žiju jsem na tom byla jen jednou jedinkrát a stačilo , plus jednou jsem v tu dobu jela přes náměstí na fotbal . To rozsvícení láká tisíce lidí a je to až odporný , všichni na sebe namačkaný a ve finále stejně nic nikdo nevidí . To je fakt lepší přijít tam až druhej den . Doufám,že i když nebude trh, že tam aspoň nechají betlém a nazdobí zvonici .

V pondělí jsem byla v Albertu , poprvé od toho nařízení , stojí tam ostraha ,ale je mu to šumák , kolik lidí tam jde a s někym se tam bavil . Já asi nákupní vozík mít nemusim , což je fajn , už jen proto,že normální mít nemůžu a ten vozíčkážskej náš Albert ani nemá . Teda ne,že by tyhle vozíky šli za električáky . Celkově tam podle mýho bylo daleko víc lidí než bejt mělo , ale aspoň člověk nemusel čekat . Zejtra se taky poprvé chystam do Kauflandu a tam už očekávam větší vzrůšo . Nevim proč ,ale tam se to bude hlídat asi víc , už kvůli těm nedočkavejm důchodcům , tak jsem připravená i na frontu .

Jinak mě moc nepotěšily knihovny , okýnko snesu,ale to předem objednání už ne . Netušim , co všechno tam mají za knížky a hledat předem v online katalogu fakt nechci, to je otrava . Takže rozhodně tam teď rychle nepoběžim , ideálně bych to viděla tak, kdyby se to příští tejden změnilo ,ale to se asi nestane . Mě prostě odrazuje říct předem,že přijdu a ještě si předem říct, co chci , navíc si většinou už vybírám knížky podle obalu , což takhle nemůžu . Tohle mě fakt nevyhovuje a přijde mi,že to má za cíl spíš čtenáře odradit . Fakt , jak jsem se těšila, že konečně budu mít po x měsících co číst, tak tohle mě tu náladu zkazilo . Příští týden tam sjedu jen je vrátit a už si je letos půjčovat nebudu . Zřejmě i tohle, že tam přijedu a jen je vrátim budu muset oznámit . Moc se toho stejně neděje , protože v prosinci si knížky stejně nepůjčuju nikdy . Samozřejmě, že čtu i během Vánoc , ale i tak je spoustu jiných aktivit a i od Ježíška dostanu několik knížek , takže stejně budu mít co číst i bez knížek z knihovny .

Na stránce DTM na facebooku je nová soutěž o virtuální Meet and Greet, kde určitýmu jezdci položíte přes web kameru otázku a můžete si s ním pokecat . Aspoň tak je to prezentováno . Začalo to Rastem , ovšem nikde nic . I jsem se tam ptala , jestli existuje někde video s nim a výhercem , bez odpovědi , zatim pokračujou i jiný jezdci ,ale stále nic . Je to divný . Psali tam i datum a čas , kdy se to setkání uskuteční ,ale nikdy nenapsali ani to, jaká otázka vyhrála . Takže není pro to důkaz ,že se fakt ty lidi s nima virtuálně setkali . I když možná je to záměr ,že z toho udělají něco na Vánoce nebo tak něco . Každopádně je to divnej postup . Já si počkám na Robina a zkusim štěstí , i když si myslim,že zatim podle všeho půjde jen o německý jezdce .A taky by bylo fajn mít konečně nějakej důkaz ,že jenom netahají lidi za fusekli když už se člověk zúčastní .

dop.jpg
dop.jpg (135.36 KiB) Zobrazeno 417 x
dopa.jpg
dopa.jpg (107.07 KiB) Zobrazeno 417 x

Odpovědět