Jak jsem se potkala s holkama z chatu

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 189
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Jak jsem se potkala s holkama z chatu

Příspěvek od Hrachajdice »

Ráda bych zavzpomínala na časy Lidé.cz , to byla taková na dnešní pohled už zastaralá služba, která tušim byla propojená se seznamem a zároveň se chatovalo. Když mi bylo asi 17 , začala jsem poslouchat americkou skupinu Good Charlotte. Z dnešního pohledu to nechápu , protože to bylo snad to nejměkkčí , co jsem kdy poslouchala - tušim,že to byl pop rock ,nicméně tentokrát se mi to líbilo . Nebo spíš frontmani dvojčata Joel a Benji Maddenovi . Člověk by se neměl stydět za to, co poslouchá ,ale tahle skupina tušim už neexistující u mě spadá do kategorie ", bože, jak jsem mohla "

Nicméně tam byla místnost právě Good Charlotte a tam jsem se s holkama poznala , psali jsme si takhle několik let a pravidelně jsme si psali snad každej večer, nebo teda já jen víkendy, neb jsem byla na intru . Na intru byla taky jedna slečna , taky intr neměla moc ráda , tak jsme k sobě měli asi nejblíž . Vyznávala styl ghotik , což nikdy nebyl můj šálek kávy , ale myšlení měla velmi podobný jako já . Scházelo se nás tam pravidelně asi tak 5 , jak kdy . Byli tam holky i různých koutů ČR i z Moravy a už to nebylo jen o muzice . puberťačky , tak i podpora, pomoc .. taková trochu rodina . Bylo to s nima fajn .

Časem se začalo mluvit o srazu , pro mě něco nepředstavitelnýho . Nebála jsem se jich , ani jsem neměla strach,že se třeba vydávají za někoho jinýho , jen ta představa je vidět naživo , pro mě byla zvláštní . Nakonec "ghotička " to zorganizovala a přijeli za mnou ještě, když jsem byla v Praze . Ukázalo se , že oni už se znali , tak měli to lehčí s cestováním a tak než já a chtěli poznat u mě. Pamatuju si, že ten den byla ve škole nějaká slavnost , takže spousta lidí a holky v ghotik šatech poutali celkem pozornost , ale já byla pyšná , že jsou to moji kamarádi . Šli jsme si sednout do jedný blízký restaurace . Vychovatelům jsem řekla, že za mnou přijedou kamarádi z chatu a neměli s tím problém . Ostatně jako s ničim a pustili by mě třeba i s masovým vrahem . Čekala jsem,že si je budou nějak "prověřovat", ale ne .

Slečna ghotička přijela ještě se svou spolubydlící z intru, taky ghotičkou a s klukem Tondou ,kterýho jsem vůbec neznala , nebyl to ničí kluk ,ale asi jen tak jako bodyguard , což chápu , přece jen jsme se neznali . Bylo to fajn , nafotili jsme nějaký fotky , přinesli mi dárky , mimo jiný i medvídka , kterýho mam dodnes i když je fakt , že ze začátku to bylo rozpačitý , protože většina z nás byla introvertních , ale Tonda to držel .

Za rok přijeli zase , už bez Tondy , zato s holčinou taky z tý místnosti , která tam byla od začátku . Tentokrát jsme šli kam jinam než na hřbitov a pořídili si fotku na Vyšehradským hřbitově . Bylo to super . A seděli jsme na chodbě na intru . Pak ještě časem byl koncert GC v Praze , doslova pár metrů od intru v Kongresovým centru , kde jsem nemohla chybět . To, už jsme se nepotkali , zato za mnou přijeli další slečny z chatu , tentokrát až z Ostravy , tak s těma jsem taky vyrazila ven . No a naposledy za mnou přijela sestra ghotička , když jsem už byla ve zkušebním bydlení , tam na rozdíl od intru mohla se mnou přespat , což se taky stalo . Koukali jsme na horory večer a tak .

Škoda, že jsem nemohla poznat všechny holky, ale chápu . Dokonce mi pak posílali i pohledy , když jsem tam s nima nemohla bejt a pak , že přátelství po netu nefunguje . Dodnes jsem s nima v kontaktu prostřednictvím fb .

mys.jpg
mys.jpg (85.51 KiB) Zobrazeno 462 x
ses.jpg
ses.jpg (74.65 KiB) Zobrazeno 462 x
uje.jpg
uje.jpg (64.98 KiB) Zobrazeno 462 x

Odpovědět