Duševní strava odevzdána aneb na jedno odpoledne zážitků přehršel

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 190
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Duševní strava odevzdána aneb na jedno odpoledne zážitků přehršel

Příspěvek od Hrachajdice »

Dneska jsem ráno vyrazila do Kauflandu v předtuše, že to bude mela , nebyla . Nikdo se ani nepodivoval,že nemam košík, pohoda . Přemejšlela jsem o tý knihovně a nedalo mi to, i proto, že všechno může bejt za chvíli zase jinak a třeba se zase zavře . Už i tak jsem měla knížky místo jednoho měsíce 2 a moje svědomí je už prostě chtělo vrátit . Na netu psali, kdy je otevřený výdejní okénko - jen v určitý dny a pokaždý v jinou dobu, někdy jen dopoledne a někdy jen odpoledne . Na pár hodin . Dneska ve středu je to odpoledne od 13 hodin . Ještě předtim jsem si zajela koupit čokoládu , cestou zpátky jsem jela po chodníku a naproti mě nějaká s kočárem , přímo veprostřed chodníku a nešlo jí objet . Šla a pořád čuměla do mobilu . Pořád jsem čekala , jestli si mě všimne a ona nic, srážka nevyhnutelná , dokonce jsem i zastavila , tak jsem jí řekla pozor a ona na mě arogantně vylítla , že dává pozor a abych se nepoto . Jasně, dávala pozor tak,že celou dobu čuměla do mobilu a nedívala se kam jde . Nesnášim takový lidi a ještě na mě bude ječet , tak jsem jí řekla , že se má místo čumění do mobilu starat o dítě , fakt mě naštvala . Já jí to pozor řekla normálně a vona .. nesnášim takový lidi .

Před knihovnu jsem přijela asi za 10 minut 13, už tam stála nějaká paní . Byla docela zima a ani já nebyla moc oblečená, ale čekala jsem,že to půjde rychle , i proto, že lidi si ty knížky mají objednat předem . Několik minut po 13 a nic , tak paní se mě ptala co bude, já,že nevim a obě jsme čekali,že teda knihovnice otevře v ten čas . Nakonec se paní osmělila a vzala za kliku , zamčeno "super " po několika minutách knihovnice otevřela . Mezitim přišla do řady další paní . Výdejní okýnko není okýnko ,ale dveře knihovny , špatně se mi tam zajíždí, natož takhle . Aby toho nebylo málo , tak knihovna má jakýsi před dveře a byla otevřená jen jedna půlka , kam se s vozíkem prostě nevejdu . Paní přede mnou měla objednaný knížky ,i tak to celkem trvalo ,ale chápu, že v tom nejsou ještě zajetý , když to mají teprve od včera. Knihovnice za plexisklem až nahoru a jen díra na knížky .Když přišla řada na mě, tak jsem řekla,že tam neprojedu ,ale,že knížky objednaný nemam a jdu vrátit jen ty starý . Tak paní za mnou se nabídla , že mi je tam odnese . Řekla jsem,že knížky nechci a přijdu až v lednu , na což mi knihovnice řekla ,že kdybych přece jen nějaký ještě chtěla ,stačí napsal email . Upřímně jsem řekla,že to nebude potřeba a fakt nebude .

Než tohle , tak radši nic . Ani se tam nakonec nedostanu k tomu "oknu ". Zřejmě jsem měla platit už registrační poplatek , měla jsem s sebou i peněženku, kdyby něco , že bych to rovnou zaplatila , ale nic neřekla , ono to tak bylo hrc prc celkově . V lednu se připomenu s placením .No představovala jsem si to jinak . Všechno jen z dálky a zprostředkovaně . Mohli bejt klidně v těch před dveřích , když stejně tam ty objednaný knížky musí mít připravený , tam bych se dostala . Takže i z toho důvodu nepřístupnosti pro mě už letos žádný knížky nechci . Za mnou už dalších 5 čekajících lidí a dokonce jsem slyšela, že to okýnko je lepší než nic , jak pro koho . Upřímně doufam,že po novým roce tohle nezůstane , protože je to hrůza . A jinak na dveřích knihovny bylo napsáno, že pro okýnko se má zvonit , na dveřích knihovny , kde to není vidět , pokud nestojíte přímo naproti . takže jsme tam stáli jako trubky v zimě a měli jsme zvonit . Na netu o tomhle teda nepsali a měli by to dát spíš na ty před dveře .

Takže jsem ráda , že už mam odevzdáno a už mam klid , docela akce Z . Na druhou stranu se mi aspoň někde splnila čekací fronta .

Odpovědět