Paruka je sexy a že by znamení ?

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Paruka je sexy a že by znamení ?

Příspěvek od Hrachajdice »

Už jsem od včera u sebe , byl to fajn večer. Zkoukla jsem francouzskej fotbal, tak jinak zrovna ten zápas, kterej pískal můj oblíbenej rozhodčí . Fajn začátek a velmi pohodovej večer.

Když jsme u toho koukání , tak na Novej rok jsem si nemohla nechat ujít Marii Terezii. Sleduju to pravidelně a moc se mi to líbí, i když nejsem fanda do historie , je to hezky natočený , i když trochu červená knihovna . Hlavně Vojta Kotek je skvělej a hodně tou rolí zmužněl a dospěl . Tentokrát byl namaskovanej za staršího , tak to tak nevyniklo . Ale bylo na co se koukat i tak - hlavně na rakouskýho představitele Josefa II . V tý paruce mu to hrozně slušelo , hezkej chlapec . Vlastně spousta chlapů tam v ní vypadá hodně atraktivně, často líp než ve skutečnosti a bez ní . Takže bylo na co se dívat , i ten dabing byl příjemnej , fakt tahle série je bomba , neodfláknutá, pečlivá , kostýmy i prostředí super . Taková povedená minisérie nám tu dlouho chyběla , škoda,že už je konec .

Dneska jsem ráno vyjela do Kauflandu , dalo mi to trochu práce, protože jsem jako zpomalenej film . Asi je to tim , že jsem byla dlouhou dobu u našich a musim si zase zvyknout na nějaký tempo . Zpátky jsem jela bez busu , čekala jsem až mě pustí auta na přechodu a nějakej chlap, co šel naproti mi řek,že nejsem vidět . WTF ? Jako jak ? že mam tmavý oblečení nebo,že jsem malá ? Světla mam rozbitý a svítí mi půlka a ještě blbě . A taky už bylo dost vidět . Nějakej chytrák , na to jsem fakt neměla náladu , nestačila jsem ani zareagovat , ať se stará o sebe .

Taky se nám na dveřích objevilo oznámemí o odečtech , mají přijít příští pondělí , ale pokud je člověk v karanténě , tak jim nemá otevírat a vyplnit to pomocí online formuláře . V Karanténě sice nejsem , ale využiju toho - tak aspoň sem nepůjdou a upřímně tyhle online věci měli zavést už dávno . Myslim,že je to proto,že tady jsou většinou důchodci a ty asi mít internet nebudou , takže možná už chodí osobně už jen kvůli nim .Tak snad to půjde , chtějí tam vypsat docela dost informací .

Když už jsem byla v jednom letu, vyrazila jsem do knihovny a udělala jsem víc než dobře , našla jsem totiž u nás před barákem kámen a dokonce byl položenej kde jsem dosáhla - na nájezdu . Kamínky narozdíl od jiných vůbec nenecházim, takže je to takovej malej zázrak .Je na něm napsáno love ,ale na druhý straně nic, ani iniciály . Nicméně jsem to dala na stránky putovních kamínků , kdyby se náhodou někdo ozval , i když není označenej . Na druhou stranu , proč by dneska někdo maloval kámen jen tak , když je in je posílat a sdílet , tak jsem zvědavá, jestli se někdo ozve .Možná je to i znamení,že s novým rokem mě čeká láska - nebudu zastírat, bylo by to fajn.
kam.jpg
kam.jpg (194.24 KiB) Zobrazeno 160 x

Odpovědět