Oslava čtyřech narozenin

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Oslava čtyřech narozenin

Příspěvek od Hrachajdice »

Sobota ve znamení oslavy narozenin a to hned čtyřech najednou - neteř , synovec, švagrová a švagr . Z toho těm, co dělam tetu slavili kulatiny - 20 a 10 . Jo, tolik let už jsem tetou , utíká to . Švagr nepřijel , protože mu bylo zle od krční páteře a zůstal doma , tak jsme mu dárky poslali. Z vlastní zkušenosti vim, jakej je to hnus, to jste rádi,že ležíte . Nebudete tomu věřit, ale v autě cestou zpátky se mi od krční páteře udělalo taky zle a zvracela jsem. Bylo fakt nějak divně možná blbej tlak .

Jinak oběd fajn , předali jsme dárky , i těm, co mít narozeniny mít budou , aby to bylo z krku . Bylo to takhle poprvé, po několika letech, co jsme se celá rodina sešli v restauraci . Ze začátku tam seděli nějaký dva hosti a pak odešli , tak jsme to tam měli pro sebe , menší restaurace ,ale jak je vidět , moc zákazníků to asi nemá . Jako servírka tam pracuje i moje neteř , takže i proto jsme byli zrovna tam. Jediný mínus bylo ,že tam byla hrozná zima a celý to měli vytopit jen kamna ,ale to jaksi nestačilo . Pak sice přiložili,ale stejně to bylo málo , tak snad z toho nebude nachlazení .

Já si dala k jídlu noky s kuřecím masem a sýrovou omáčkou , doma to nevaříme, ale takhle někde v restauraci si je dám ráda , k pití horkou hrušku a jako dezert narozeninovej dort , co přinesli z domova . Ten byl úžasnej . Táta tam nadhodil pro mě novinku a sice,že na letošek plánuje další motosraz a hledá brigádníky v rodině . Motosraz jsme přestali pořádat už před lety , protože se to rozrostlo do hodně návštěvníků a přestalo se to zvládat , takže chce zase pokračovat . Prý jen s 20 hostama , jo jenže ty to zase řeknou dál, jsem zvědavá , každopádně já tyhle srazy nemusim, lidi se tam chovají jak prasata , jak psychicky, tak fyzicky . Už jen proto,že táta teď o tom bude furt mluvit a bude z toho nervozní jako vždycky .

Bylo to fajn posezení a po dlouhý době zase všichni mimo něčí domov .Tak jsme si to užili . I když jsem kvůli tomu obětovala novou sérii Vražd v Midsomeru. Ale co za týden budou zas. A vzhůru do tvrdý reality - v pondělí kontrola měření vody a tepla. Bohužel přes net mi to nešlo. Takže budu mít návštěvu .Taky jsem ve čtvrtek byla trochu mimo ni po očkování, byla jsem jak po opici a bolelo mě v podpaží. V tom opojení jsem si našla na Instagramu herce z Marie Terezie a je jasný jakýho, v civilu Aaron Friesz. Zrovna tam dal, že u nich se to bude teprve vysílat, tak jsem mu anglicky napsala, že u nás už to bylo a super. Olajkoval to,je fajn, že jsem mu tam nenapsala nějaký kraviny, kterých bych pak litovala. Třeba, že jsem při pohledu na něj v paruce skoro sykala blahem, že. Mělo to fakt sílu ty účinky , ale zase mi to dalo odhodlání vůbec něco napsat. Fakt, kam se hrabe chlast, stav po očkovani vás vynese ještě vejš.
my.jpg
my.jpg (45.34 KiB) Zobrazeno 279 x

Odpovědět