Na Tři krále 3 včelka

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Na Tři krále 3 včelka

Příspěvek od Hrachajdice »

Dnes jsem vyrazila na třetí posilovací včelku . Původně jsem si myslela,že to sfouknu ještě v prosinci, když jsem byla u našich ,ale měli volno až první týden v lednu . V sobotu jdeme celá rodina do restaurace na oběd a oslavit několik narozenin , tak jsem si vybrala den ke konci týdne ,abych přijela od sebe k našim .Tedy čtvrtek .

Tentokrát jsem jela jinam než byly ty dvě předešlý , místo v kulturáku je to v bejvalým ústavu pro mentálně postižený . Mimochodem , jejich bejvalý klienti bydlí i u nás ve městě v chráněným bydlení a když už nic, je tam aspoň jistota,že tam to bude na sto procent bezbariérový , taky kde jinde když ne tam , což je fajn . U vchodu jsem takovýmu mladíkovi nahlásila jméno, na kterou jdu a název firmy . Řek, že jde pro sestru, myslela jsem si,že půjdu přednostně , ale nemyslete si - nikdy mi to není příjemný , ono lidi koukají divně . Nikam jsem nešla a přímo tam na chodbě a téměř u vchodu mi to přede všema píchla . Teda jako už jsem dostala i tetanovku přímo na ulici ,ale stejně mě to překvapilo .

Nicméně mě to nepřekvapilo víc než ty lidi kolem , takhle na mě vyděšeně koukali snad naposledy ještě v Praze , když jsem šla na setkání fandů červenýho trpaslíka a oznámila jsem svému mladému a hezkému asistentovi,že chci na wc a on se zeptal , jestli chci pomoc . To jim málem vypadli oči . Jo, holt bejt vozíčkářem je samý překvapení pro okolí , i když vy to berete docela normálně . Ale zase jsem se dneska cejtila jako borka . Jakože ostatní musí někam zalézt a já jsem borka , že to dam klidně na chodbě a přede všema . No budou mít doma asi co vyprávět . Ani to nebolelo , rozhodně ne jako druhá dávka, to tý paní moc nešlo , holt každej to dělá jinak .

Jen mě mrzelo,že jsem nešla dál, chtěla jsem si to tam prohlídnout , celý to působí hezky stísněně a možná i strašidelně a to já ráda . Místo toho mě poslali do čekárny , což byla bejvalá jídelna a bez hodin, což je když si máte odpočítat 15 minut pěkně blbý . A stejně se většina zvedla, když jsem odcházela i já . Tak se asi čeká na prvního .

Mám to za sebou a jsem ráda , i když to asi poslední nebude . I to prostředí se mi líbilo,že bylo takový neotřelý . Hned bych to tam celý prolezla , kdyby tam nikdo nebyl . Genius Loci . Taky jsem ráda,že to bylo na Tři krále , aspoň se to bude dobře pamatovat .

Do třetice všeho dobrýho i zlýho
kik.png
kik.png (206.39 KiB) Zobrazeno 136 x

Odpovědět