Když někoho upřednostňovat , tak nenápadně . Děkuji mockrát

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Když někoho upřednostňovat , tak nenápadně . Děkuji mockrát

Příspěvek od Hrachajdice »

Pondělní kontrola měřičů dopadla ok, akorát onen mladík to bral odzhora dolů , tak jsem byla jako poslední,ale mám to za sebou . V úterý jsem si udělala hezkej večer - dávali dokument o Josefu II s ukázkama z filmu, tak jsem si chrochtla, i když je ten herec o rok mladší než já , je to fakt kus a je škoda,že u nás se moc nevyskytuje . Ve středu jsem to letos poprvé vzala do centra a překvapilo mě,že stále svítí stromeček a veškerá dekorace , myslela jsem si,že už to bude pryč, ale nějak s tim nechvátají.

No a dneska v plánu s mámou Globus, překvapila mě,že přijela brzy a záhy se ukázal důvod . Měla přijet neteř ke mě pro 40 táců na nový, respektive ojetý auto . Peníze od táty . Nikdo mi nic předem neřek ani o jednom. Nesouhlasim ,aby táta dával jejich rodině peníze , ne po tom, co předvedla ségra a argument,že neteř není ségra neberu . Na mý slova ještě dojde . Jen mě to utvrdilo v tom ,že táta odjakživa ségře nadržuje . Nutno dodat , že ani máma s tím půjčením nesouhlasí . A bráchovi ani nesmim říct, že táta na to přispěl . Tátu nechápu , tolikrát se od ségry spálil, tolikrát mu lhala a pořád jí upřednostňuje a že to není tak dávno, co se jí ta motorka prominula . Je to fakt strašně okatý , my s bráchou jsme nikdy od táty nedostali peníze ani na splátky a ulhaný ségře , která v životě nic nesplatila jak měla dává něco pořád . Má snad 3 děti ,ale pořád upřednostňuje jen jí , tu nejvíc neschopnou , co se týče financí .Je mi z toho na blití. Já si musela zaplatit ze svého i ten debilní repasovanej vozík a hned a že to byla skoro stejná částka a nikdo mi ani nenabídnul že by mi zatím půjčil . I ten narozeninovej oběd platil místo ségry . A říct mu jak to vnímam ? Zabil by mě . Jenom mámě jsem něco málo přiznala, že se mi to moc nelíbí, ale rozhodně jsem jí neřekla všechno.

Říkala,že se staví v sobotu ukázat to auto a najednou klepání na okno a byli tady hned i se ségrou . Pochlubit se . Upřímně , neměla jsem na to a šla jsem pryč , neumim se tvářit ,že se nic neděje , A poslouchat řeči typu, jak to jede atd na to jsem fakt neměla . Ať si ty kecy strčí někam . Všichni vysmátý a dokonce i tatínek , což nepamatuju . Ségra by si měla uvědomit,že nebejt našeho táty , neteř nemá nic . To se to k nám najednou jezdí, co ? Jak by ne , když sypeme . Nezávidim , jde mi o ten princip , sotva jeden průser vychladne , už se zase dělá ,že se nic nestalo , přitom ona nejvíc "zlobí ". Privilegovaná ségra ,nic jinýho . A nejde jen o peníze . Strašně mě to mrzí , zvlášť když táta se tím ani netají a ještě má ze sebe dobrej pocit,že jí půjčil . A hlavně mu to asi nedochází , že já a brácha jsme tu taky a fakt není příjemný , když je ségra protěžovaná .Kdyby jí půjčil jednou , beru ,ale tohle fakt ne .Nemůže bejt chvíli klid .

Na uklidňenou si sem dám jednoho Aarona
aa.jpg
aa.jpg (29.96 KiB) Zobrazeno 157 x

Odpovědět