Zase si jedu to svoje

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 167
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01
Kontaktovat uživatele:

Zase si jedu to svoje

Příspěvek od Hrachajdice »

Od včera už jsem zase u sebe . U našich je to sice fajn ,ale už tam byl stereotyp a obzvlášť letos . Kromě toho útulku a toho setkání na dárky se sourozencema jsme nikam vůbec nejeli a byli jen v místě bydliště. Taky mám ráda určitej stereotyp , ale tohle už bylo trochu moc . Půl měsíce vlastně nic . Na druhou stranu jsem se dokopala k heroickým výkonům - jezdila jsem na procházky s Bárou i v mínus 6 stupních , což bych jinak samozřejmě asi nejela, už jenom proto ,že baterie v električáku jde v takových mrazech rychle dolů a já vždycky šílim abych dojela . A vůbec jsem byla venku častějc než tady ve městě ,ale je to logický , když máme zahradu .

Bylo fajn přijet , i když mě přivítalo oznámení , že příští pondělí odpoledne přijdou na vodu na teplo. Takový návštěvy jsou tady pravidelný, ale vůbec je nemam ráda . Tentokrát to bylo s dodatkem,že kdo je v karanténě má vyplnit online nějakej formulář nebo tam zavolat . Tak mě tak napadlo , proč to tentokrát neudělají online pro všechny . Chodit někde kvůli tomu i v tom největším stupni se blbost . I pro ty co přijdou . Taky psali ,že máme mít po celou dobu jejich přítomnosti roušku . Evidentně to nějak online jde , když to sami psali ale ne, oni tu musí otravovat osobně a ještě v takový době . Taky bylo fajn si tu po 17 dnech otevřít okno a uklidit si a ještě víc fajn bylo si večer lehnout . Byl to divnej den i počasím .

Večer jsem koukala na tu novou minisérii Božena . Docela se mi to líbilo, bylo to pěkně natočený a budu se dívat dál . Jediný, co mě tam vadilo , že snad v každý scéně byl sex , sice v dost v náznaku ,ale byl . Chápu,že je to historický a že to tenkrát tak chodilo , ale bylo to otravný a docela mě to rušilo . Vlastně už na začátku bylo upozornění , že to není vhodný pro mladší 15 let . Nevim, přijde mi,že všechny nový český filmy musí mít sex, znásilnění , případně oboje . To je nějakej trend ? Fakt , už není filmu, kde by nebylo aspoň jedno z toho . To už se nedá natočit aspoň jeden novej film bez toho ? Přijde mi, že dřív to tak rozšířený nebylo jako teď . Holt sex a vulgarismy prodávají . Já bych se bez toho ve filmech obešla .

Ráno jsem vyjela do Kauflandu , původně jsem chtěla až zítra ,ale od včera nasněžilo . Nic moc , ale můj električák na to není stavěnej , takže jsem vždycky v pozoru a bůhví, co bude zítra . Bylo fajn zase někam vyrazit , u našich jsem tu možnost neměla vyjet někam sama . Řidič autobusu byl taky v pohodě , zpátky jsem to vzala "po svých ", tak jsem se i trochu provětrala , ještě svítily lampy , takže ten pohled byl taky jinej než jindy . Klid a mír , co si více přát . Snad jen to , aby moc nenasněžilo .Je fajn si zase jet to svoje .

Odpovědět