Slavnosti svobody Plzeň 2022 Convoy of Liberty

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Slavnosti svobody Plzeň 2022 Convoy of Liberty

Příspěvek od Hrachajdice »

Po 2 letech byl Konvoj . Jezdíme na něj skoro každej rok a tak už máme vyčíhlý, kam si stoupnout , dlouhá léta jsme stáli v centru, ale tam to byl hroznej masakr , tak jsme se naučili chodit na začátek cesty . Mimochodem, potkala jsem tam pořadatele z fotbalu , takovej mladej kluk, vždycky se tam zdravíme a i tady mě hned poznal, i když jsem měla jinej vozejk . Letos jsme měli furt času dost , ale skoro se nám to nevyplatilo , už ani tam nebylo skoro místo k stání , nikde, tak jsme tam tak pobíhali , než to uzavřou .Tisíce lidí po celý délce trasy a taky abych ze sedu něco viděla . O něco volněji bylo na druhý straně než kam jsme původně chtěli . Tak jsme šli tam, bohužel všechna technika jezdila na druhý straně , tak jsme to měli daleko a nejeli přímo kolem nás . Ale to nevadí , ono když každá řada má další 4 řady lidí moc si vybírat nejde . Odhady psali kolem 60 tisíc lidí .

Musim říct,že letos ty lidi byli nějaký opařený ze všeho , jindy mávají, tleskají a teď jen koukají, dokonce nějaký ty "vojáci" z military klubů v těch autech tam hecovali lidi, takovej podivnej klid . Byla tam ta atmosféra jiná , i měli proletět Spitfire,ale zrušili to kvůli Ukrajincům . Asi každej to měl v hlavě a nebylo to ono . Holt není nálada na jásot jako tomu bejvalo . Ale stálo to za to, spousta techniky , vojáci tam stáli po celý trase ,ale ti vypadali "dnešně " a měli samopaly . Nevim , možná,že to patřilo ke Konvoji , ale myslim jestli spíš rovnou nehlídali situaci , když je čas jakej je , uniformama mě tam neseděli ke druhý světový . Nicméně byl tam nějakej koordinátor a z něho jsem málem kolabovala , mam slabost pro vojenský uniformy a tohle bylo top . Myslela jsem si,že si ho jako nenápadně vyfotim ,ale už pak nepřišel , škoda . Třeba bude vidět někde v telce .

Co mě ale dorazilo po příchodu domů ,že dopoledne psal pan Divnej , v době, kdy jsem byla tam , tak jsem na netu nebyla a po pravdě jsem nečekala,že se ozve . Dneska se hraje se Spartou a chtěl se ujistit ,jestli tam chci nebo ne . A ujistil mě,že lístky na Limbu budou .Vždycky když se mu neozvu beru to jako,že ne . Evidentně to , že jsem se minule ozvala,že se mi nelíbí , že tam nemam lístky, který tam mají bejt zabralo . Stejně časově už by bylo pozdě , navíc se dneska hraje brzy ,ale když si dal tu práci mi napsat, poslala jsem mu odpověď . Poděkovala jsem mu za zájem, protože mě to fakt překvapilo . Odepsala jsem, že nemůžu , že dám přednost Slavnostem i proto,že jsem dítě vojáka , což opravdu jsem a že by mi to doma neprošlo nejít na ně . A i kdybych nebyla , tak stejně se zajímam o druhou světovou a fotbal je oproti tomuhle na jiný koleji . I když je to hodně důležitej zápas , tohle má prostě přednost .

slav.jpg
slav.jpg (218.81 KiB) Zobrazeno 238 x

Odpovědět