Lešení , bouře , dobrota skoro z Německa

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 376
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Lešení , bouře , dobrota skoro z Německa

Příspěvek od Hrachajdice »

Hectický, jiný slovo mě nenapadá , posuďte sami .

Středa - vyzvednout parkovací kartu na úřadu , schody , což mě nepřekvapuje , takže to jak jinak oběhala máma . Mam jí i když nevim, k čemu , protože když si tam na některý místo stoupne někdo cizí , mam stejně smolíka . Příjezd domů, děláme střechu , takže lešení a nevejdu se tam . Opět jsem musela oprášit techniku lezení po kolenou po schodech.

Čtvrtek - otec se na mě tváří nevraživě , přitom jsem se nabízela,že zůstanu u sebe , on řek,že mam přijet , že se to zvládne . Když chci ven, musim si to pořádně rozmyslet a koketuju s tim,že fakt odjedu .

Pátek - cesta na vyšetření do Mammo centra , na Sono . Jezdim tam už od svých 23 let ,takže vim, co mě čeká . Opět je tam pan doktor, kterej je náš nějakej vzdálenej příbuznej ( jestli to ví , netušíme, ale já myslim,že jo ) . Je tam jako jedinej usměvavej a milej a jezdí tou sondou opatrně a tolik netlačí jako jeho ženský kolegyně. Dokonce po mě nechce, abych něco platila - platim ze svýho , protože na to ještě nemam věk aneb " kdo se chce starat o svoje zdraví , je náležitě potrestán " Toť jednání pojišťovny . Bez komentáře . Vše dopadlo ok a moje ňadra jsou zdravá . Pak ještě zastavení při cestě v aleji , kterou vysadili v roce mýho narození - 1987 právě dětem mého roku , měli tam rost Sakury , ale už odkvetly .

Pátek večer - ohlášený bouřky , máma večer jela na kole , když se to brutálně začalo zatahovat a pršet , měli jsme docela strach , ale přijela ještě včas , i když tak tak . Přišlo to rychle . Báru jsme taky radši vzali dovnitř. Liják, blesk za bleskem a prakticky hned vypnuli proud ( u bráchy 5 km od nás jim třeba furt šel ). Za 10 minut z ulice nad náma světla a hasiči, rovnou několik aut , nikdo nevěděl co se děje , voda se valila , hasiči běhali , jeden obyvatel ulice utíkal přeparkovat auto , scéna jak z americkýho filmu . Zjistilo se,že se jedněm větrem utrhla střecha . Tak jsme si krátili čas pozorováním děním a říkali jsme si aby jsme nepopadli stejně s tou střechou, kterou aktuálně děláme . Elektriku už nezapnuli , tak jsem to před 22 vzdala , nemytá , protože jí vypnuli před 20, což jsem se ještě nekoupala a ve studený vodě jsem se mejt nechtěla . Zapnuli to až ve 2 ráno ,stylem ,že se mi zapínala nevypnutá tv a než jsem jí vypla, zase to vypli oni , takže mě tim vzbudili za noc asi 4 x .

Sobota - půlka města nešla , obchody zavřený , rohlíky se nedaly sehnat, pekárna nepekla , naše půlka šla , kolem 10:30 došlo i na nás a zapnuli to až za 3 hodiny . Měli jsme v plánu už několik dní zajet na Folmavu do Free shopu na hranici s Německem pro kafe atd . Tak to přišlo vhod než sedět doma a čekat , když to nahazování je u nás evidentně na dlouhý lokte . Oběd jsme nemohli vařit , tak jsme si dali buřta na grilu . Dodávku proudu obnovili až po 2 a půl hodině , kdy už jsme seděli v autě . Na Folmavě nákup a posezení v místní cukrárně , že je tam všechno bezbariérový nemusim psát . Po příjezdu domů prý znova vypli proud , takže jsme byli rádi, že jsme se dostali domů - vrata máme na elektriku .

Neděle odjezd ke mě a já doufam,že už se nic nepřihodí a že nebude další bouřka , další večer bez proudu už fakt ne , prosím . Už se těšim na svůj klid, víc než kdy jindy .

Alej 1987
chu.jpg
chu.jpg (117.59 KiB) Zobrazeno 482 x

Na hranicích
fol.jpg
fol.jpg (58.02 KiB) Zobrazeno 482 x

direc6655
Příspěvky: 1
Registrován: stř 25. kvě 2022 9:50:29

Re: Lešení , bouře , dobrota skoro z Německa

Příspěvek od direc6655 »

Gay Porn
There was once a blind man who had so fine a sense of touch that,
when any animal was put into his hands, he could tell what it was merely by
the feel of it. One day the cub of a wolf was put into his hands, and he was asked
what it w

Odpovědět