6.5. 2022 aneb Veteráni v rodným městě

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 364
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

6.5. 2022 aneb Veteráni v rodným městě

Příspěvek od Hrachajdice »

Dnes k nám jako každým rokem přijeli veteráni z druhý světový , jakože military auta samozřejmě . Loni u nás nebyli kvůli Kovidu a tak byl velkej zájem . Šli jsme včas a o to nás víc překvapilo ,že jsme tam ani nedošli a už tam najížděli, většinou nejezdí na čas . Takže už kolem nich bylo spousta lidí a prodrat se k nim moc nedalo .Tohle vlastně byla taková ochutnávka toho, co mě čeká v neděli v Plzni .

Zastavila mě jedna paní s kočárkem , odněkud jsem jí znala , tak jsem si řekla,že to bude někdo ze základky , spolužačka nějaká , s nikým se už nestýkam , tak nevim, jak vypadají . I když jsem se jí přiznala,že nevim kdo to je a omluvila jsem se s tim,že už je to dávno . Ale máma vypadala,že ví, kdo to je , jen teda ona paní svý jméno neřekla . To je ta potíž , když jste na vozíku - vás všichni bezpečně poznají, ale vy je ne . Tak jsme si řekli , jak se máme , řekla jsem jí,že bydlim v Plzni a tak . Bylo to trochu trapný, ale uhrála jsem to dobře , asi i proto,že jsem si myslela,že je to spolužačka Eva . No, nebyla , pak jsem se ptala mámy , jestli můj typ byl správnej - nebyl, ona paní se mnou chodila do školky !! ano, už do školky . To mi ani nemůže mít za zlý ,že si jí nepamatuju . Fakt , člověk jde někam jinam ve městě než se psem a hned jsem tam jako celebrita a každej si mě pamatuje . Ale nemam moc takový setkání ráda , jak píšu - podle vozíku si mě pamatuje každej, ale obráceně , se pak cejtim jako idiot , no nic .

Taky jsem si na dnešek připravila komentář k panu prezidentovi , samozřejmě ne k našemu . Psala jsem to anglicky , s tim,že říkal, aby si lidi nevěseli jeho obrazy , ale,že si myslim,že by měl být teď po celým světě , že slovo hrdina moc často nepoužívám ,ale tady je nutný a že všichni jsou hrdinové . A hlavně ať je v bezpečí . Má miliony fanoušků a dává spoustu příspěvků denně , takže napsat koment mezi prvníma chce štěstí . Nicméně lidi to lajkujou a děkujou mi . Možná jsem si trochu naběhla poslední fotkou, tu jak je tady .Asi se kouknou na profil , kdo to napsal , ale dala jsem tam americkou vlajku , tak snad si to nepřeberou nějak zle , že mam ráda army a že se fotim s něčim co patří k válce a že pochopí,že se jedná o druhou světovou . Díkybohu,že naše západní čechy neosvobodili Rusové ,ale Američani . Ale co , slavíme to zrovna teď , nejde pořád myslet na to, co je vhodný a co ne .
vet.jpg
vet.jpg (105.59 KiB) Zobrazeno 110 x

Odpovědět