Střípky z předešlých dnů

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Střípky z předešlých dnů

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak už mam za sebou první tejden u sebe , zase přijet bylo prostě super . První den jsem uklízela a aklimatizovala jsem se a druhej jsem vyjela do knihovny , kde jsem nebyla od podzimu loňského roku . Mohlo se tam půjčovat zkrz okýnko, ale byli to takový podmínky, že se mi tam moc nechtělo . A to víc jsem byla nadšená ze znovu otevření v normálním režimu , kterej mi vyhovuje nejvíc čili ,že si můžu sama vybrat knížky na místě . Odcházela jsem, s plnou taškou , tak plnou, že mi na ulici vypadnul čtenářskej průkaz na zem, ale všimla jsem se a požádala kolemjdoucího pána, jestli by mi ho nepodal , což udělal . Konečně jsem se mohla pustit do čtení .

Další den jsem jela do Kauflandu , měla jsem trochu dilema kam dřív, protože v Albertu měli mojí milovanou dýňovou polívku , tak jsem to stačila všechno. Ráno na 7 do Kauflandu a pak ještě u nás pro polívku . Už jsem si prostě konečně chtěla vyzkoušet tu svobodu a někam konečně jet busem . Řidič byl velmi milej a veselej , což moc často není a potěšilo mě to , takže bylo to celý fajn . U Kauflandu už čekaly davy , nějaký rozestupy ani náhodou . Nikdy mezi ně nejdu , protože bych se musela hanbou propadnout , tak jsem jako vždycky stála mimo několik metrů dál a vtipný je, že jsem si všimla,že zrovna tam je cedule parkování pro vozíčkáře , tak stojim stylově . I když jsem se nikam netlačila , tak jsem to projela během 10 minut , když člověk ví předem co chce , tak to jde . Až mě zaskočilo,že jsem byla úplně první z celýho Kauflandu u pokladny . Takže bylo fajn tam nemuset stát frontu .Navíc, když jsem chvátala ještě do jednoho obchodu .

Zpátky jsem taky jela busem . V něm mě trochu znejistělo číslo linky . Lekla jsem se, protože tam bylo jiný číslo než jsem nastupovala , tak mě to dost znejistělo a já ještě před vstupem řekla řidiči,že chci na konečnou . U nás jezdí 2 linky,ale za boha jsem si nemohla vzpomenout, jaký to je to číslo . Řidič evidentně to číslo vyměnil asi aby to měl připravený na další jízdu . Tak jsem měla celkem nervy, jestli to pojede tak, jak má . Nechtěla bych, aby mě vysadil někde bůhví kde , kde to neznam. Naštěstí jel správně .

Takže první tejden úspěsně splněn . Ještě si plánuju výlet do centra příští tejden , abych to měla komplet . Už jsem tam nebyla dlouho . Na víkend jsem u našich, kvůli zaplacení nájmu. U sebe mam zastaralej prohlížeč na počítači a nejde mi tam internetový bankovnictví , takže to musim platit jinde . Na víkend na přespání sem přijede synovec , takže všechno při starým . Jo a hlavně - vůbec poprvé mi René Rast olajkoval mou fotku , což jsem nečekala , protože jsem měla za to,že jsem zabanovaná . Předtím občas olajkoval můj komentář u něj , ale mou fotku ještě nikdy . Ta fotka byla jeho auto v DTM s tim,že si myslim,že patří za volant aut a že doufam v jeho návrat k autům v příštím roce , evidentně má stejnej názor. Takže potěšil a velmi, když vim,že jen tak něco nelajkuje .

Přeju hezkej víkend a posilam na fotce kousek jara , co jsem si udělala . Taky abych byla jednou jako holka . Miluju ten styl , starých kropáčů a tak .
juju.jpg
juju.jpg (388 KiB) Zobrazeno 237 x

Odpovědět