O slečně, která chce dres

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

O slečně, která chce dres

Příspěvek od Hrachajdice »

Mam na Instagramu novou známou . Slečnu jsem "znala" i dřív ze všech sociálních sítí . Fandí našemu klubu, respektive jednomu z fotbalistů . Zaujala mě hlavně tim, že už několik let neúnavně komentuje snad všechno a neustále prakticky píše tu samou větu , jakože ten fotbalista jí dá dres a že ona mu dá dárky . Už z toho vyjadřování bylo jasný , že tam něco chybí a to jak to opakovala furt dokola.. přiznam se, že jsem měla velký svrbění jí odepsat něco jedovatýho , ale nikdy jsem to neudělala .

Zkontaktovala jsem jí na Instagramu . Ptala jsem se jí jestli konečně od něj dostala ten dres , ona,že ještě ne. Tak jsem si řekla , že je prostě mimo . Ale,že ho dostane na konci sezony , že jí ho slíbil . Ptala jsem se jak se k němu dostala a ona,že zná nějakou fyzioterapeutku v klubu , že jemu poslala video a on jí ho slíbil . Jako těžko uvěřit . Pak napsala,že má autismus a mě bylo všechno jasný , nesoudim jí , koneckonců mam taky handicap . Takže tim se vysvětlovalo , jak pořád psala to samý dokola , oni to tak mají . Upřímně by bylo lepší kdyby se nepřiznala , nikdy jsem s člověkem s autismem do styku nepřišla . Vyjadřuje se normálně , ale já mam furt pocit ,že něco v komunikaci s ní dělam špatně a její chování mě mate. Třeba končim otázkou a ona odejde a ani mi to neřekne a další povídání už na to nenaváže . Poprvé jsem si myslela,že se na mě nějak naštvala ,ale ozvala se druhej den , takže asi normální . Nemam ráda, když někdo odejde jen tak a já nevim, jestli je konec nebo ne - nejsem nakonec ten autista já ?

Taky si chce hodně často psát o něm , já jí všechno pochválim a dávam jí najevo,že jí fandim ,ale je to jen o něm . Psala jsem jí hned ze začátku , že zas tak velká fanynka nikoho tam nejsem a ona ,že jí to nevadí . A hned si mě přidala do přátel . Ptala se , jestli nam dres nějakýho fotbalisty ještě předtim než napsala ten autismus , já napsala,že ne, i když mam . Vždycky si myslim ,že když napíšu ,že se znám s někym z vedení , tak se na mě lidi přisajou a budou chtít právě tohle - dresy , podpisy, osobní setkání , takže to tajim . Tahle slečna by to asi nevyužila, když má tu známou fyzioterapeutku . Včera mi psala , že jí napsal a když jsem se ptala co, tak prej ahoj. Ehm. Byla tak nadšená , že já skoro taky za ní . Nevim , jak to takový lidi mají , třeba to vidí úplně jinak a upřímně , z toho jak všechno líčí mi přijde,že si dost přibarvuje . Ale myslím,že autisti ani neumí lhát . Třeba chce, jak mi psala , aby jí ten dres přines až domů, což se určitě nestane .

Konec sezony už je za chvíli , tak je nervozní a nemůže se dočkat , už mi i ukazovala i dárky, co sama vyrobila a dá mu je za to . Žije tim , ale já se bojim , vidí to nějak moc jednoduše , na druhou stranu ten fotbalista určitě ví,že je postižená , tak snad takovej hazl není , že by jí ho nakonec nedal . Přeju jí to už i proto, jak dlouho na to čeká . Je mi jasný, že pokud to nevyjde ponese to strašně, strašně špatně a komu to asi bude pak psát ,že . Asi je pro ní těžký myslet ,že to možná nevyjde , podle mě si tu možnost vůbec nepřipouští , o to horší možná bude ten neúspěch .

Ráda bych si s ní psala , ale trochu jinak , takhle jaksi není o čem a psát,že si myslim, že to s tim dresem nemusí vyjít jí rozhodně nechci . A ignorovat jí mi nepřijde ok , jojo jsem měkká . Tak ještě měsíc a snad už ukončí svojí misi . Uleví se jí a mě taky . Sama jsem zvědavá . Jinak je zvláštní , že ač mluvíme stejným jazykem komunikace je celkem složitá . Na druhý straně jsem oslovila jednoho komentátora Moto GP , Brita , delší čas ho sleduju na Twitteru , je mu jen 26,ale v hlavě to má hodně srovnaný a podle všeho máme stejný myšlení . S Mattem jsme si psali minulej tejden , samozřejmě v angličtině a musim říct, že se mi tak paradoxně psalo líp v cizím jazyce než ve svým rodným právě s onou slečnou . Jakoby ona byla pro mě tou cizinkou .

Odpovědět