Jen se tak trochu vyspat , mezi Reného elitu, "chcidres" se vybarvuje a jak mi kozlík zlepšil náladu

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 239
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Jen se tak trochu vyspat , mezi Reného elitu, "chcidres" se vybarvuje a jak mi kozlík zlepšil náladu

Příspěvek od Hrachajdice »

Minulej tejden byl ve znamení naprostýho nevyspání . Zase štekající psi od sousedů a celou noc. Já už nevim , mam okno přímo k nim do dvora a nic nepomáhá, je to jako kdyby mě štěkali u hlavy . Už jsem uvažovala i o tom , že jim tam něco hodim , jenže tam nedohodim . Majitelé jsou takový podivíni, takže nikdo si nestěžuje a lidi se jich asi bolí . Takže nějaká ta petice by nepomohla , nechápu hlavně to,že z druhý strany je dům s pečovatelskou službou, ale i oni mlčí , přitom to musí taky slyšet . Kdo nezažil nepochopí , přes den to chrní a v noci noc co noc to jede . Teď už je to klidně i před půlnocí , už jsem zoufalá . Nikde žádný psi v okolí neštěškají, jen ty jejich a jim je to úplně jedno . Kolikrát na ty psi v noci zařvu ,ale výsledek je ten , že mi slyší celá ulice a psi jedou dál . Nevim , co jim je . Korunu tomu nasazuje novej soused, kterej má před barákem kamion , vždycky ve 4 ráno nastartuje , vzbudí s tim celou ulici a ty čokly taky , když teda náhodou už neštěkají . Nevim , zkoušela jsem sluchátka , nepomáhá , každou noc jdu s obavou co zase bude , jdu spát brzy , v kuse spim tak maximálně 3 hodiny než zase začnou .Díky bohu,že jezdim ke mě a tady se vyspim . Úplně mě děsí,že zůstanu u našich třeba kvůli doktorovi doma celej tejden , to se nevyspim vůbec . Peklo , peklo, který jen tak neskončí , už jsem uvažovala i o tom , že budu spát v obýváku , ten je na druhý straně a prej to tak slyšet není , ovšem, tam mam zase z první ruky ten kamion .Nejradši bych těm potvoram zakroutila krkem , mají štěstí, že mají tak divný pány , protože jinak už by se to řešilo . Vlastně , kdyby měli normální pány , který by je aspoň okřikli , nic by se řešit nemuselo . Takhle by to ještě odnes ten, co si stěžuje .

Na tejden u našich asi nebudu muset dlouho čekat , měla by mě čekat někdy ta neurologie a kontrola na sonu, kam jezdim kvůli tomu,že máma měla rakovinu , tak preventivně . Taky jsem si objednala nový chodítko , dá se objednat na pojišťovnu ,ale to musí napsat určitej doktor a je to moc zdlouhavý , tak jsem se rozhodla, že si ho zaplatim sama . Stojí něco přes 3 tácy, což zase není tak moc , i když znam lidi, co by i takovou částku po tý pojišťovně chtěli .

Jinak byla formule E a stalo se tam něco , co mě fakt rozesmálo, asi 10 autům došla baterie těsně před cílem , takže fakt trapárna , na druhou stranu to hodně pomohlo mýmu favoritovi .Druhej závod nestihla, teda aspoň ten začátek . Počítač mi psal, že mam špatnej čas , konkrétně rok 2055, což nechápu , v důsledku toho mi nešel net a ani na mobilu a než jsem na to přišla, jak se to "ladí " už byla půlka závodu pryč , nutno říct,že moje PC už je hodně starý , takže třeba dojíždí, což bych se ani nedivila , ale vybralo si to ten nejmíň vhodnej moment .

Včera jsem se zase bavila se slečnou chcidres , čekala jsem na Instagramu na jeden příspěvek, abych ho mohla okomentovat, (chytrej čtenář už ví, od koho ten příspěvek měl bejt a jo, zase jsem si za to vysloužila lajk,lajkuje mi všechno, co napíšu , i blbý "good luck" před závodem , což by ani snad nemusel . Když si vzpomenu na ty začátky jeho ignorace , tak se mi nechce vůbec věřit , jak vidno , tak už patřim mezi ty "lepší " stačilo vytrvat , hurá ) a ona se mi ozvala , takže na ukrácení času jsem si s ní začala psát .Jak jsem psala , má autismus . Já teda nevim , ale přijde mi víc a víc mimo . Zase mi psala o něm , že hladí jeho fotku a že se jí o něm zdálo .. fakt jak nějaká úchylka . Jestli to tak půjde dál , tak se s ní rozloučim . Lidi s její diagnozou se asi tak chovají ,ale mam z ní divnej pocit . Obvykle mě zajímá jiná diagnoza než mam já a snažim se jí pochopit, ale autismus to asi nebude . Začíná mě bejt děsně nesympatická , chová se jako dítě a každým psaním mi přijde víc a víc divná a začínam mít z ní husí kůži. Jako kdyby napoprvé se nějak držela , aby se ukázala v lepším světle nebo co a teď je taková, jaká opravdu je .

Co mi spravilo náladu byla víkendová procházka ke kozlikovi , jak jsem psala , tak u nás se pase na zahradě pivovaru spolu s ovečkou , tak jim tam nosíme mrkev a chleba . Je to atrakce, protože jsme tam nebyli sami a naše psice je z nich taky nadšená a chce si s nima hrát .Taková mini zoo a příjemnej cíl procházek .
tres.jpg
tres.jpg (271.38 KiB) Zobrazeno 399 x

Odpovědět