Den 1. 10.9.2021 - Příjezd a Masarykův okruh

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Den 1. 10.9.2021 - Příjezd a Masarykův okruh

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak jsme dojeli - bez mála 400 kilometrů. Nijak jsme nechvátali a tak jsme vyjeli po 8 ráno , stejně spěchat nebylo proč - pátek , problémy na silnici . I proto jsme radši nejeli po tý slavný D1 a vzali jsme to mimo dálnici , přes jižní čechy a vysočinu . Bylo to záživnější než bejt jen na silnici, kde nic není , ale zase samej traktor a jelo se pomalu . Stavěli jsme se na oběd v Třeboni v řízkárně, jak už název napovídá řízky všeho druhu - já si dala netradiční a to řízek z kuřecích jater . Zajímavá kombinace , ale už bych si to asi nedala.

Cesta z jižních čech do Brna byla nekonečná , do toho lidi z práce .. nic moc . Před Brnem jsme si říkali, jak jsme na to vyzráli ,ale kolona do města ještě tak 15 kilometrů před městem , tak jsme všechen náskok zase ztratili . Před 16 jsme se konečně ubytovali a asi tak za hodinu jsme opět jeli . Do míst, kam jsem chtěla a nejde to vynechat, když už jsme tady - Masarykův okruh , povinnost . Sice už jsem tam byla 2x na závoodech mistrovství světa, ale před hlavní bránou nikdy . Trochu mě to zklamalo , čekala jsem aspoň nějakej velkej nápis , ale vypadalo to obyčejně . Nicméně jsem se tam nechala zvěčnit , tak kdy se tam zase dostanu a zrovna tam jezdili motorky , takže krásnej rambajz a mam video . Škoda,že jsme nemohli dovnitř . Okruh máme tak 10 kilometrů od ubytování , takže celkem blízko . Bylo fajn mít splněno hned první den .

Pak jsme ještě šli se kouknout po okolí, kde vlastně bydlíme , je tu blízko nemocnice a vysoká škola , tak jsou tu koleje a nějakej kampus pro všechny , kde je spousta obchodů a různých kaváren . Takový malý městečko a dojít se tam dá pěšky . Chtěli jsme někam na večeři , ale nakonec jsme si udělali hranolky , tak kuchyňku máme . Teď už jen relaxujeme , přece jen skoro 400 kilometrů a skoro 7 hodin cesty je vyčerpávající, tak už se nám nikam moc večer nechtělo. Je potřeba nabrat energii na zítra.

Nešlo vynechat
brn.jpg
brn.jpg (199.23 KiB) Zobrazeno 168 x

Odpovědět