Všechno se nakonec v dobrý obrátí

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 281
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Všechno se nakonec v dobrý obrátí

Příspěvek od Hrachajdice »

Fotka myslím říká hlavní téma tohodle článku . Jo, už internet funguje , hurá . Ukázalo se,že jeden kabel nebyl v modrý zdířce. Přitom můžu odpřísáhnout a máma taky ,že když jsme to dělali poprvé v modrý nic nebylo a i tak internet ještě ve starým kompu normálně šel. Takže to moc nechápu ,ale hlavně,že už to funguje a nemusel se na to někdo volat . I když teda dlouho trvá než se ten router nastartuje. To u toho starýho bylo rychlejší ,ale nevadí hlavně,že to jde .

Dneska jsem vyrazila do Kauflandu , mají novej leták , což je zvláštní , protože zavřenej krám je až ve čtvrtek . Na druhou stranu byla výhoda ,že spousta lidí si evidentně myslela, že to bude normálně jako vždycky ve středu , takže bylo poloprázdno . Jela jsem tam hlavně kvůli tomu, že tam měli mít hallowenský čokoládový lízátka . Několikrát jsem to projížděla a nic . Až jsem se ptala nějaký doplňovačky a ta taky říkala,že neví a že už se jí na to taky lidi ptali . Nikde nic, škoda , ale oni často nemají věci , co v letáku tvrdí,že mají. Škoda .

Cestou jsem udělala dobrej skutek, už zase . Jinak to u mě asi nejde . I když ta autistka mě pořád ještě sere . Nějaká stará paní šla o chodítku ještě s jednou paní . Šla hodně pomalu a stejně bysme se obě nevešli na chodník , tak jsem počkala . Paní byla vděčná a mě to nevadilo . Kousek o nás stál policajt , takovej mladej, tak se díval , co se děje a usmál se na mě jakože dobrý . Věřim ,že ani on toho v práci moc pozitivního asi nezažívá . Jsou to maličkosti , co nikoho nic nestojí ,ale obecně je toho vidět mezi lidma málo . Já třeba věřim ,že mi to třeba nějak jinak oplatí zase někdo jinej a vlastně to půjde pořád dál a dál . Asi je důležitý se zase sebrat a dělat laskavost , i když vaše empatie vás nedávno pěkně vytrestala . Snažili jste se někomu pomoc a dočkali jste se akorát toho ,že jste zlý .

Ale ono to chce si najít něco pozitivního a zapomenout na to . Třeba ve čtvrtek ve svátek jedeme do Prahy . Minule nám to nevyšlo kvůli problémům s autem , tak snad teď už jo . Moc se těšim .

Tak to byl první článek na novým kompu , je fajn ho nepsat na mobilu , ale když není zbytí , tak si člověk zvykne na všechno.


pc.jpg
pc.jpg (57.67 KiB) Zobrazeno 27 x

Odpovědět