Okružní jízda okresem, karta plná tajemství a kupa Horarek

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 215
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Okružní jízda okresem, karta plná tajemství a kupa Horarek

Příspěvek od Hrachajdice »

Tak už jsem zase u našich, brácha má narozeniny , tak o víkendu za nim jedeme na oběd .Stavěli jsme se v Globusu , kde máma sháněla dárek ,měli tam kufřík s Horalkama . Brácha je mlsal , takže tohle mu přijde vhod i je to vlastně takový dárkový samo o sobě a protože já Horalky miluju , koupila jsem si hned jeden taky . Měli jsme docela časovej skluz, táta patří k těm, co musí mít oběd pomalu na minutu jinak se naštve , takže rychle koupit oběd a jet domů . Ve frontě na oběd máma strávila snad 45 minut , jídlo co jsme chtěli už neměli ( bylo teprve 11) a museli ho dosmažit , tak čekala , protože řekli ,že to bude do 5 minut , nakonec z toho bylo 15 a ještě šla znova na konec řady . Kdyby jsme si vybrali něco jinýho , tak už jsme dávno na řadě ,ale máma byla daleko a neslyšela mě . Do toho už neměli ani ostatní jídla a všechno museli dosmažit, lidí jako smetí, nervózní a vlastně koupit si něco jinýho už ani nešlo , peklo .

Zpátky jsme pro jistotu už ani nejeli přes město , protože tam všude uzavírky . Jedeme asi tak 20 km od nás a tam policajti , jeden přišel k nám a že tam nemůžeme ,že se tam srazily auta na přejezdu , takovej mladej usměvanej sympaťák , ale nepotěšil . V těch místech, kam nás odklonil to ale moc neznáme, tak jsme najeli dalších asi 40 kilometrů , v autě vedro , šílený . Táta o tý nehodě věděl ,ale myslel si ,že jsme tam jeli dřív než se stala , takže když jsme mu pak volali, že se ještě zdržíme , tak už pěnil. Ani v rádiu nic neříkali,že bysme se tomu vyhli , pak jsem se koukla na net a byly v tom celkem 3 auta, že jedno vjelo do protisměru . Tak jsme projeli skoro celej okres , mě roztál nanuk a mámě se zkazila majonéza na chlebíčkách . Je to hodně únavný a my jsme se jen modlili ,ať někde není něco jinýho . Tohle nechceš , všechno co mohlo se pokazilo , aspoň ten oběd se nezkazil , to už nevim, kde bysme co koupili .

Jsem ráda v cíli , dneska fakt jo , i když to znamená, že každou noc tady budou štěkat ty kriplové a nevyspim se . Jinak se včera ozval emailem pan Divnej, že vyjednal slevový karty , už o tom psal,ale upřímně jsem mu nevěřila . Tak jakože kdo to chce , nějak 10% slevy do fanshopu a klubový restaurace , i když 10 % je při jejich cenách jako když prdne , ale furt lepší než nic . Tak jsem se mu nahlásila , aby věděl kolik jich má objednat a že nám je předá individuálně . Proč ne , pořád nás uplácí a už dlouho jsem si od něj nic nevzala , tak ho fakt nevysávam jako ostatní . Při nejhoším, kdybych to nevyužila , tak si tou kartou můžu čistit nehty :D . Jen aby to nebylo "něco za něco ", zatím je to takový tajemný , tak uvidíme, co se z toho vyklube . Taky už je rozpis prvního kola ligy - vyjde mi to na 3 dny po druhým očkování , takže asi nic , testovat se nechci a dosud mi nikdo neobjasnil, jak to je , jestli i tehdy po druhý dávce musim čekat 14 dní nebo ne . Naši jdou na druhou dávku v pondělí , tak to musim nějak vyzvědět .

A já jdu na ten kufr , myslim ,že po dnešní cestě k našim si trochu cukru zasloužim.
kud.png
kud.png (318 KiB) Zobrazeno 69 x

Odpovědět