Cesta do středu města

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 197
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Cesta do středu města

Příspěvek od Hrachajdice »

5.5. nevim proč ,ale pro mě už odjakživa sympatický datum , takže v tenhle den napíšu i další článek ,Dneska jsem vyrazila do Kauflandu trochu si zaplnit lednici . Od včera tady sekají trávu , takže bylo jasný , že budík nepotřebuju a vzbudim se sama . Jenže jaksi nepřijeli , ne,že bych zaspala , ale nemohla jsem se dostat ven z baráku , máme tady na hlavním vchodu takový nový udělátko , který stačí na zamčení otočit , byl tam napsanej i návod kam točit . Jenže to někdo sundal a já ještě nešla tak brzy , aby bylo ještě zamčeno - po 5 minutách jsem to vzdala a zkusila druhej vchod , dá se tam od nás projet a tam bylo už naštěstí odemčeno . Zvláštní udělátko , pouze pro lidi se zdravýma rukama, což já bohužel nejsem , mě víc vyhovovalo klasický zamykání . Nicméně jsem dojela na zastávku na poslední chvíli a řidič byl tak dobrej a ještě mě vzal .

Po nákupu jsem se ještě rozhodla ,že si to prodloužim do centra. Tenhle víkend jsou Slavnosti svobody , teda měli bejt a už druhej rok z pochopitelných důvodů nejsou. Viděla jsem na věži na náměstí vlajky , tak jsem se rozhodla tam jet se podívat . Mam ráda věci kolem druhý světový a u nás v Plzni vždycky tohle bylo ve velkým , kempy, kulturní program, veteráni .. vždycky jsme sem na to jezdili a bylo to moc fajn, letos zase jen online . Teda měla by tu bejt po městě nějaká technika sem tam, ale to tady nebudu a jestli budu mít náladu v neděli po příjezdu netušim , spíš ne . Je to takový smutný a i ty veteráni každým rokem ubývají , takže brzy nebude nic , snad ty kluby vojenský historie v tom budou pokračovat dál . Viděla jsem jen ty vlajky a různě postavený banery o těch veteránech , něco víc bude až tu nebudu, bohužel .

Vzala jsem to ještě do parku a mrzelo mě, že za tu krátkou dobu jsem potkala snad 3 hlídky policajtů , který koukali jestli máme něco na hubě a já si tak říkala,že venku si to sundam . Docela to s těma kontrolama přehání , je jasný,že je jaro a lidi na to pečou , takže lidi, když je viděli si začali houfně nasazovat . Já na to měla fakt smůlu a nevyplatilo by se mi to furt nandavat a sundavat , tak jsem si to nechala , protože fakt nevíte, odkud vybafnou . Nevim, třeba nic neřeknou ,ale pocit je to zvláštní , už aby bylo toho 10.5. a já to venku sama nemusela nosit .

Zpátky jsem taky jela busem , ten můj měl jet za 3 minuty ,ale přijel dřív, tak jsem zase dobíhávala , nemam tohle ráda a cejtim se i vůči tomu řidiči divně,ale i tenhle nakonec vyšel. Že prej další má jet za 3 minuty a on to není ,což jsem moc nepochopila , když jinej autobus od nás tam napsanej nebyl , no nic . Takže fakt dneska se mi moc nedařilo . Cestou jsem zahlídla asi Jéňu jak jede na místo, kde jsem nastupovala , takže doufam ,že to nebyl ten autobus za 3 minuty , kdyby jsme se minuli a o tak málo mě proklouznul , tak by mě to mrzelo . Na druhou stranu pokud to byl on a v tomhle se většinou nemýlim , vim,že tady je , takže jak to znam , zase se snad minimálně tenhle měsíc někdy uvidíme.
nam.jpg
nam.jpg (86.83 KiB) Zobrazeno 53 x
sez.jpg
sez.jpg (293.1 KiB) Zobrazeno 53 x

Odpovědět