Jak jsem přišla o vlasy a peníze aneb Bacha na Booho, Balando a Juum

Odpovědět
Hrachajdice
Administrátor fóra
Příspěvky: 315
Registrován: čtv 16. črc 2020 19:05:01

Jak jsem přišla o vlasy a peníze aneb Bacha na Booho, Balando a Juum

Příspěvek od Hrachajdice »

Docela často nakupuju online , hlavně proto,že tam je to bezbariérový, což většina kamených obchodů není a leckdy to nejde ani předem zjistit, když to tam neznáte . Musim zaklepat,že zatim se mi mockrát nestalo,že bych se napálila a když jo, nikdy to nebylo nějaká velká částka , nekupuju zboží za tisíce , leckdy je poštovný pomalu dražší než ta věc .

Přiznam se,že nečtu ani recenze , což je asi chyba , ale já když něco vidim, co chci , nevidim doprava ani doleva a tak nějak spoléham,že to přijde . Což většinou taky ano . Bohužel jsem teď narazila . Jak už jsem psala, mám objednaný vlasy , nacvakávací , barevný , něco , co jsem vždycky chtěla, když dready jsou u mě nereálný svou údržbou .

Našla jsem je na google , přes fotky, abych hned viděla, jak vypadají . Nikde jinde je neměli než na Booho.cz. Měla jsem štěstí,že tam stáli dokonce ani ne 100,-, tak jsem si objednala rovnou 2 prameny různých barev s tim, že celý i s poštovným to dělalo 300 a něco málo , což kdybych o to přišla nebolelo by to tak jako tisíce , protože tam prodávají i bundy atd . Přišlo mi, že jsem to zaplatila a že mam čekat na další pokyny , pak,že už je to v přepravě a následně z nich vylezlo ,že se to posílá z ciziny a že to může chvíli trvat , dle nich až 80 dní , ok , vydržim . Byl začátek listopadu a cca. po měsíci smska od Český pošty ,že mam vyplnit formulář o výrobku a zplnomocnit poštu pohledně Cla , vyplnila jsem to , i když tohle byla pro mě novinka ,ale i v televizi říkali , že je to teď nový a kdo tu žádost sms nevyplní , může mu to stát na hranicích .

Od tý doby ticho po pěšině a že už tech 80 dní to dávno je . Firma přestala komunikovat , už mi ani nepíšou ,že mam vydržet a pošta nic nepřiváží , zásilku nejde dohledat , ha ! Před pár dny jsem si našla recenze na Booho, všichni se tam shodli,že paní je podvodnice , stejnej problém jako já , zaplaceno a nic . Prý to zkoušeli reklamovat , komunikovat s ní, nic, telefony nebere a při bližším zkoumání vyšlo najevo, že se o obchod zajímá ČOIka, protože podvedených zákazníků je hodně .

Tak jsem zkusila najít jestli je nemají ještě jinde -mají ,ale pod jiným jménem. Je to ta samá firma, dokonce mají i stejnej web desing , takže si ani nedali práci to změnit a jen se jmenujou jinak , takže existujou 3 stejný obchody Booho, Balando a Juum . Přijde mi ,že jakmile jí vyhmátnou , tak paní utíká a zakládá si další a další eshopy . Už se tam bavili o hromadný žalobě , já přišla jen o necelý 400,- ale i tak to mrzí . I když co mají říkat ty, co přišli o několik tisíc . Hlavně proto ,že jsem to fakt chtěla a jinde nevim, kde sehnat . Jako jo i jinde mají nacvakávací ,ale ne barevný , což já právě chci . Asi mám smůlu a budu se muset bez toho obejít . Jen mi tam nejde do hlavy ta smska od Český pošty , že je to někde na hranicích ,což se běžně posílá , jestli i tohle se dá nějak zfalšovat , aby to působilo věrohodněji , těžko říct.

Odpovědět